Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan buktassam le a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le a barátnőmet?

Figyelt kérdés
van egy csaj a suliból akivel udvariasságból barátkozok. és ő is szerelmes a barátomba. és ezt ki is mondta. mindenkinek! de most kitalált magának egy pasit. a srác létezésére eddig csak egy email van. azt is nagyon a barátnőm beszédstílusában írták. nagyon szemét volt velem mindig is, folyton le akart szerlni balázsról a pasimról. most vissza akarom adni. a barátnőm "pasijáról" nincs se képe se facebookja. szerintetek?
2011. aug. 20. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
...és gondolom kb. 8 éves lehetsz, hogy erre a szitura nem mondod azt magadban, hogy "ki nem szarja le".
2011. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Mert ami a facebookon van az már igzság??? Nekem sincsen közös képem a párommal, meg nincs kiírva, hogy "kapcsolatban", aztán mégis boldogok vagyunk...
2011. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kuktaberci ***** válasza:
Blacksword FTW!
2011. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozz inkább a tanulással és a saját barátoddal.. Hagyd azt a lány, had legyen boldog úgy, ahogy akar.. Mi ez a hülyeség, hogy ha ő rossz velem én is legyek az vele..Nekem ennél már gyerekként is több eszem volt.. Nem vagyok vallásos, de néha úgy érzem szükség lenne az iskolákban kötelező hittan oktatás.. Hátha néhány gyerekre ráragad valami.. Néha úgy érzem mintha Amerikába élnék.. Mindenki tökéletes akar lenni, mindenki bosszút akar állni, mindenki ki akar tolni a másikkal...stb.. Túl sok tv, túl sok számítógép..
2011. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket barátnőnek hívod? Hogy hívod a valódi barátaidat?
2011. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!