Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
20. életévét tölti, iszonyúan tud szeretni, olyanokat mond, hogy elolvadok, van stílusa, minden rendezvényre, különleges eseményre fel tud öltözni oda illően, mindenről lehet vele beszélgetni, a hazugságot nem tűri a legkisebb mértékben sem. Amit még hozzá kell tenni, hogy mozgáskorlátozott, de tud járni, tolószéket sem használ, igazából mindent megcsinál, megold minden problémát. Külsőleg kicsit vékonyabb mint az átlag 20 éves pasik. Értelmes hozzászólásokat várok.
2011. aug. 20. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
1 . Ha minden állítás igaz akkor igen 2. Úgy gondolom , ezt nem nekünk kellene tudtunk ...
2011. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ismerném,és megfogna a kedvessége,akkor esetleg.
2011. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak kíváncsi lennék néhány véleményre a nagyvilágból :)
2011. aug. 20. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:
ha én is ezt érezném iránta, akkor nyilván igen..
2011. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a mozgáskorlátozottságba nem tartozik bele a szíve..
2011. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki beszél vele az egyből érzékeli, hogy nem egy átlagos ember több szempontból sem és ezt mindenféle elfogultság nélkül mondom.
2011. aug. 20. 23:52
 7/10 A kérdező kommentje:
23:51 ezt hogy érted pontosan?
2011. aug. 20. 23:53
 8/10 anonim ***** válasza:
ezek alapján nem tudom megmondani, de ha az a kérdés, hogy a mozgáskorlátozottság hátrány-e... hát, azt hiszem, nekem az lenne :S de ha te szereted, és téged ez nem zavar, akkor hajrá, ne érdekeljen mások véleménye!
2011. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugy hogy attol hogy mozgáskorlátozott ugyanugy tud szeretni és te is őt!
2011. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a leírás minden 3. emberre igaz lehet :)

Szóval miért ne?.

2011. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!