Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után hogyan lehet új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan lehet új kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Szakítottam barátnőmmel 2 hónapja, nagyon nagyot csalódtam benne. Muszáj volt szakítanom vele, annak ellenére, hogy szerettem még akkor is. Nagyon csúnya szakításunk volt. Azóta nem nagyon állunk szóba egymással, pedig egy baráti társaságban vagyunk, 2 hetet is együtt nyaraltunk barátokkal. Rettentő kínos volt..

Mostanra érzem úgy, hogy sikerült magam túltenni a dolgokon.


Elkezdett egy lány nyomulni rám. Igazából nem csak ő, kölcsönös a szimpátia, viszont most, hogy egyre többet beszélünk, úgymond "berezeltem". Egyértelműen el akarja hívatni magát valami találkára, én viszont totál leblokkolok az ilyen helyzetnél most. Egyszerűen elterelem a témát.


Magabiztos vagyok, nem ezzel van a baj.. félek az újabb csalódástól.. Mi van, ha ez is katasztrófa lesz? Nem akarok megint csalódni. Nem tudom, hogy egyáltalán tetszik-e a lány.. Oké, most tetszik, de mi van, ha később nem fog? Tudom, nagyon gyerekes.. Nem voltam én ilyen, de ez lettem a kapcsolat után..

Nem tudom jól megfogalmazni a helyzetet.. Remélem van, aki nagyjából érti, hogy mi van velem, és tud valami tanácsot adni.


Köszönöm, hogy végigolvastátok!


2011. aug. 21. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

de most mi a kérdés?



szerinted előre tudjuk hogy fogsz-e csalódni abban a lányban?



ki kell deríteni, talizz vele..


és ha most tetszik, később is fog ;)

2011. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Tudom mire gondolsz... Félsz, hogy újra csalódni fogsz... De ha bele se vágsz, igaz nem fogsz csalódni, de lehet boldog sem lehetsz... Az a boldog ember, akinek van mit vesztenie... Akinek nincs mit, az a kiégett...
2011. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudok új kapcsolatot kezdeni, de a barátnőmnek ment 2 hétre a szakításunkra rá. Ennyit ért a kapcsolatunk számára... Teljesen normális, hogy még nem állsz készen újra, még én sem tudok úgy ismerkedni mint ezelőtt...
2011. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 13 évesen voltam így, és 2 évig nem mertem próbálkozni a csajoknál... rossz döntés volt szerintem:/ ne akard ugyanezt elmondani magadról
2011. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legutolsó csalódásom mélyen érintett,teljesen tönkre tett engem lelkileg.És még is van valakim akiben ugyan nem tudok még teljesen bízni és hinni neki(nem csalna meg soha)de próbálkozok.
2011. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En a helyedben varnek meg az uj kapcsolatokkal, mert nem ugy tunik, mintha kesz lennel ra, hogy ujrakezdd. Tereld el a figyelmed valami massal, jar tarsasagba, kezdj el tanulni valami ujat vagy valami es akkor automatikusan jonni fog a megoldas. Es ha valami massal foglalkozol, akkor nem fogsz a felelmeid miatt gorcsolni.
2011. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 T.T.Z. ***** válasza:

Ha úgy érzed,hogy már túl vagy a szakítás "gyötrelmein"

Akkor tessék menni csajozni, hívd el a lányt és lesz ami lesz. Ha meg sem próbálod akkor csak egyedül maradsz és az is lehet, hogy erősödni fog ez a "blokk" ahogy te írtad és egyre nehezebb lesz leküzdeni. Ha pedig nem jön össze a lánnyal semmi, hát vannak még bőven egyszer csak megtalálod azt aki melletted is marad :)

Ui: azért kíváncsi lennék a korodra.

36/F

2011. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ez teljesen normális, hogy így érzel ez azért van mert nagyot csalódtál és a bizalmadat is eljátszották. Ehhez mind idő kell, amíg legyőzöd a félelmet egy újabb kapcsolattól...még lehet nem állsz készen. De az nem megoldás ha így véded meg magad a csalódástól, mert akkor sosem találod meg a boldogságot...apránként bontsd le körülötted a falat. ;)
2011. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ!

hát.. még seggemen a tojáshéj, ahogy fogalmaznál, ha elmondanám a korom. legyen elég annyi, hogy fizikailag fiatal vagyok

2011. aug. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!