Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, akik csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik csak a pénzért vannak egy idősebb férfival, hogy képesek megcsókolni és hozzáérni a meztelen, ráncos testéhez?

Figyelt kérdés
Engem is betámadott egy nagyapa korú tata, és undorodom tőle, viszont a pénz jól jönne...
2011. aug. 22. 11:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem dugtunk, csak párszor taliztunk
2011. aug. 22. 11:27
 12/22 .Daniel. ***** válasza:
100%
Hová fajulnak a "nők" ... el se hiszem. Igen itt rengeteg pénzről van szó de gondolkodj. "Itt kefél egy öreg ráncos undorító pasas és mindjárt behányok de nembaj mert sok pénzem lesz." " Mikor a lányom megkérdezi ki volt apa előtt nem árulom el hogy pénzért keféltettem magam". Kb így néz ki a helyzet durván. Ne várd hogy tiszteljenek ha magadat se tiszteled.
2011. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Egy régi mondás: "Aki kuuurvának áll, ne sírjon ha bssszák" :)
2011. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem lenne párom se vállalnám. Inkább kiülnék a helyi CBA elé és kiírnám egy táblára, hogy VIZET, KENYERET kérek szépen!

22/N

2011. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
Én simán dugnám a 70 éves nőt ha havi 500.000-1.000.000 kapnák tőle csak úgy haviba . Gondolj bele fiatal vagy ha két évet vele vagy tömi a bankszámládat pénzel utána elég sok ideig nem lesz pénzügyi gondod és 2 évet simán meg ér a fiatalságodból hogy utána marha jól éljél !
2011. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

Én barátkozni se tudnék olyannal, aki nem szimpatikus, még ha fiatal és pénzes... Próbáltam, de egyszerűen irritál, ha valakivel nem vagyok egy hullámhosszon, nemhogy még smároljak, meg szexeljek vele...

Inkább elmentem dolgozni, nekem a pénz nem ér ennyit, undorítónak találnám.

20L

2011. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hová fajulnak a "nők"


Akik a "mai világot" szidják ész nélkül azok gondolkodjanak már mielőtt beszélnek. Évszázadokig épp az volt a menő, hogy a lányt a szülei a megfelelő anyagi jóléthez igyekeznek férjül adni. Az ilyen jellegű egzisztencia általában idősebb férfiak sajátja volt akkoriban is. A házasság alapjául a szerelem szerintem max 100 éve elvárás, ezen kívül a k*rválkodás is borzasztó ősi mesterség...


Ja, és az egészségügy sem volt jobb régen, attól mert most sok a rákos beteg, és élni sem volt könnyebb régen, attól, hogy most válság van.

2011. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem belőled celeb lesz...szerintem...:D...előbb egy öreg faszi löttyedt vmilye...aztán egy pénzes magyar sportoló vagy éppen Dubai...végülis a lényeg, hogy sűrűn nyílj szét, mint egy könyv, és nem lesz soha anyagi gondod...SŐT, celebként számtalan fiatal példaképe is lehetsz...
2011. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
27%

"Azok a lányok, akik csak a pénzért vannak egy idősebb férfival, hogy képesek megcsókolni és hozzáérni a meztelen, ráncos testéhez?

Engem is betámadott egy nagyapa korú tata, és undorodom tőle, viszont a pénz jól jönne..."


Nem érzed az ellentmondást? Fel vagy háborodva, hogy hogyan lehet ilyen egy nő, erre leírod, hogy azért a pénz neked is kéne, mintha te különb lennél.


Itt a bizonyíték, hogy minden nő k*rva, csak az a különbség, hogy ki mennyire.

2011. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%
Na, mondom én, hogy k.urva mind.
2011. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!