Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van úgy, h már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, h már nem bízik meg a nőkben?

Figyelt kérdés

Nem csak magamból indulok ki, mert eddig csak 2* csaltak meg, hanem abból, jó formán nincs olyan nő ismerősöm, aki ne lépett volna félre, pedig mindegyik állítja, h jaj ő nem, meg soha meg bla bla..

Aztán a hab a tortán két ismerős, full jóképűek, aztán kb. azt kurják meg, akit akarnak.

Állandóan mutogatják az smseket, h ez a férjes asszony, az a menyasszony stb:S

Most hétvégén is nagyot csalódtam egy lány ismerősömben:S


2011. aug. 23. 10:30
1 2
 1/11 Abidos ***** válasza:
ilyenek a Nők könnyű megszerezni a legtöbbet de megrartani nehéz.
2011. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem attól, hogy a te baráti körödben gyakran előfordul az ilyesmi, és hogy téged is megcsaltak, attól nem kell és nem is szabad általánosítani, mert nem mindenki ilyen... Hidd el, hogy vannak rendes nők, akiknek van tartásuk és hűségesek. Ne hagyd, hogy befolyásoljon a sok negatív példa...
2011. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelentem itt vagyok, sosem csaltam meg a párom, és nem is fogom. Végigéltem a gyerekkoromat úgy, hogy az apám egy félrelépő vadbarom volt, így jól belém ivódott mennyire undorító dolog. Nem lennék rá képes. És biztos vagyok benne, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2011. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se bízok meg bennük,mert nem lehet. Lehet szép,kevésbé szép,bulizós,nem bulizós teljesen mindegy,mert ha adva van nekik a lehetőség kihasználják. Csak a 30-on felüli korosztálynál van ESÉLY arra,hogy normálist talál az ember,mert akkor már kezdenek rájönni, hogy kell nekik egy férj,gyerek és talán megváltoznak.
2011. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De elfelejtettem,igen vannak rendesek én úgy a 20%-ra tippelem.
2011. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, én huszonévesen szeretnék férjet, gyereket, na erre mit lépsz :)
2011. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem mindenki vár a 30-ig és te ebbe tartozol.
2011. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 .Daniel. ***** válasza:
Kb csak azért írok mert érdekel a kérdés. Viszont szerintem a férfiakban sem lehet megbízni. A nők annyiból rosszabbak hogy k*rvára manipulatívak. Egyesek olyanok mint a férgek. Kedveskednek neked hogy elérjék amit akarnak. Ott van még a zsarolás a nincs szex mert...:D Az tetszik. Csak ez a nőcsábászoknál nem válik be, hehe. Szóval ne azt nézd hogy megcsal-e hanem hogy próbál-e manipulálni Téged.
2011. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A barátom teljesen tönkrevágott lelkileg, amikor először részegen arról mesélt, hogy lányokkal, hogy tapperolták egymást a buliban. Reggel tagadott/ nem emlékezett. Ezt még 2x csinálta, és nem tudom mikor, meddig ment. Dj a srác. Más vállán sírtam ki magam. Azelőtt soha nem tettem volna ilyet. Ezek után csodálkoznál?
2011. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Aztán a hab a tortán két ismerős, full jóképűek, aztán kb. azt kurják meg, akit akarnak. "


Na látod a a fiú ismerőseid meg összefekszenek mindenkivel.

Hát és még ezzel büszkélkednek is... az utolsó könnyűvérű himringyók csinálják ezt hogy odaadják magukat minden nőnek.

2011. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!