Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan? (kérdés túl rövid, magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés
Amikor egy fiú megkéri a barátnője kezét, honnan tudja mindig hogy a lánynak pontosan mekkora az ujja?? vagyis hogy szám szerint hányas gyűrű kell neki???
2011. aug. 23. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát.. nagyjából tudja. :)

DE amikor megkéri a lány kezét nem a végleges gyűrűt szokták megvenni, mivel azt utólag választják ki együtt.

A másik hogy a gyűrűt lehet tágítani, ha kicsi lenne.

2011. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez egy rossz vicc a bnőmnek nincs egy ujja sem :S
2011. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elcsórod egy gyűrűjét és aszerint választasz
2011. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek nemrég kérték meg a kezét, de nem egy gyűrű hordós-típus, így nem volt mit ellopnia a srácnak.

Ezt tette: éjszaka egy cérna szálat körbe tekert a lány ujja körül és bejelölte, hogy mekkora az ujja kerülete :)


Mesélte később a lánynak, hogy összesen 5x kellett újra próbálni, mert vagy megmozdult, vagy felébredt, vagy elcsúszott a cérna :D


Szerintem nagyon aranyos próbálkozás és végül be is jött, mert nagy meglepetés volt a lánykérés egy olyan gyűrűvel, ami pont passzolt is az ujjára :))

2011. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az előző nekem nagyon tetszik :D
2011. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na hallod ezen már énis gondolkodtam :D
2011. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :) Mondjuk szerintem ha beavatod a legjobb barátnőjét, akkor ő tudni fogja, vagy ha mégsem, akkor ő óvatosan megtudakolhatja.
2011. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy terveztem, hogy elkezdek majd mérni vmit a tolómérőmmel, aztán elkezdek hülyéskedni bnőmmel, megmérem a tolómérőmmel a fülét, meg ilyenek :D Aztán az ujját is, és talán így nem lesz feltűnő :D Hiába, gépész vagyok... :D
2011. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nemrossz :D
2011. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!