Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak egy egy éjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy egy éjszakás kaland után?

Figyelt kérdés

Az éjjel megtörtént első egy éjszakás együttlétem. Reggel 6 óra fele megébredtem, szétnéztem, felöltöztem és eljöttem. Szó nélkül. Csak egy puszit nyomtam az arcára és betakartam. Csak a nevét tudom, és most már a címét.

Most zavar, hogy így elszöktem. Visszamenjek hozzá?


Ilyen esetekben meg kell várni amíg a partner is felébred és szépen elköszönni? Vagy jól csináltam, hogy eljöttem?


20/F


2011. aug. 23. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem felejtettél el fizetni.
2011. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pl otthagyhattad volna a számodat, ha akarsz még vmit a lánytól. amúgy meg csak megkímélted volna magad egy közös reggelitől v egy reggeli következő menettől...
2011. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 MákosLajos ***** válasza:
ha hagytál ott pénzt akkor minden rendben ha nem akkor ne menj vissza :D
2011. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha a lány is tisztába volt vele akkor nem gond hogy csak egy éjszakás dologrol volt szó,de legközelebb lehet hogy ez üzenet többet ér...
2011. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
NE csinálj több egyéjszakásat, ez borzasztó.Ha tetszik a lány,akkor komoly kapcsolat legyen,de ez az egyéjszakás dolog nagyon rossz.
2011. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kicsit tetszik, meg jó is volt vele... erőt gyűjtök és estére visszamegyek megbeszélni a dolgot. Hátha lesz megint valami! :D
2011. aug. 23. 18:06
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Most mit kellett volna tenned? Megvárni még felébred, közösen reggelizni és meghallgatni a mondani valóját? Mert ez már olyan lenne, mint egy kapcsolat. Megvolt a lényeg, eljöttél, ennyi.

Ezért nevezik egyéjszakásnak.

2011. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtetszett az ideiglenes szexuális partnered, akkor keresd fel újra.


Ha nem, csináld azt, amit a new york-i emberek csinálnak, amiután megbánnak valamit.

Vedd le a cipődet és zoknidat, majd sétálj haza. Ezt nevezik "Walk of Shame"-nek, amely magyarra fordítva "szégyenséta".

2011. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg vártam a reggelt
2011. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
...valakit érdekel a történetem? Visszamentem hozzá, megbeszéltük a dolgokat, megint ott aludtam, szóval ebből több is lesz!:)
2011. aug. 24. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!