Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak egy egy éjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy egy éjszakás kaland után?

Figyelt kérdés

Az éjjel megtörtént első egy éjszakás együttlétem. Reggel 6 óra fele megébredtem, szétnéztem, felöltöztem és eljöttem. Szó nélkül. Csak egy puszit nyomtam az arcára és betakartam. Csak a nevét tudom, és most már a címét.

Most zavar, hogy így elszöktem. Visszamenjek hozzá?


Ilyen esetekben meg kell várni amíg a partner is felébred és szépen elköszönni? Vagy jól csináltam, hogy eljöttem?


20/F


2011. aug. 23. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem érdekel,mert én mondtam,hogy legyen több a dologból!
2011. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:)

Szóval visszamentem, és örült nekem! Picit meglepett... :)

Azt mondta, hogy reggel amikor megébredt, keresett és mivel nem talált sehol ezért átverve érezte magát, hogy csak egyszer volt jó. És hogy csak úgy otthagytam ezért kicsit meg is haragudott. De minden mérge elszállt, amikor meglátott az ajtóban! Olyan aranyos volt! :D


Blogot nem akarok írni, szóval itt befejezném. Jelenleg jól vagyunk, nem mondanám azt, hogy ez már egy komoly kapcsolat de lesz folytatása, ebben biztos vagyok!


Egy éjszakás kalandról pedig annyit, hogy lehet ha rossz dolog, de ez most nekünk nagyon jól összejött. Biztos rengeteg szerencse is kellett hozzá.... mindegy örülök!

2011. aug. 24. 17:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sok boldogságot,házasságot,gyerekeket kívánok!
2011. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kittikérdező válasza:
Sziiasztok. Èn lány vagyok. Nekem több éjszakás kalandom van, és a helyzet az, hogy nem szabadott volna. De sokat dumálok azota is a fiuval, és lelkiismeret furdalása van, hogy nem adott a számra puszit amikor eljöttem tőle. Elötte meg sem fordult a fejében. Amugy 3x voltunk eggyütt. Ez jelent valamit? Vagy nem?
2014. júl. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!