Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulóra melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulóra melyik jobb ötlet? A virág mellé! 18F

Figyelt kérdés
ékszer (arany vagy ezüst karkötő/nyaklánc) vagy pedig valami gravirozott közös fotó és valami plüss? A virág alap. Vagy túlreagálom?
2011. aug. 23. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ékszert ne adj neki :)inkább vidd el vacsorázni valahova vagy valami :)jah és a virág amit írtál hogy alap :)
2011. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:

Szerintem is valami közös program sokkal jobb ötlet lenne... Az ékszer olyan jellegtelen ajándék... A glavírozott közös kép pedig gagyi és sablonos...

Szerintem menjetek el sátorozni...

2011. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én az első közös névnapomra amikor fél éve voltunk együtt nyakláncot kaptam. szal nem gáz az sem. :)
2011. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami közös program :) Azért ajándékot adni egymásnak mert együtt vagytok és szeretitek egymást hülyeség.
2011. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túlreagálod, sztem max köss egy szép piros masnit a farkadra :D
2011. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó:D:D:D Vacsora sem rossz ötlet:) Köszi mindenkinek!
2011. aug. 23. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem a párom az első randinkon elvitt egy étterembe. Nem mondom, hogy olcsó helyre, de azért budapesti viszonylatban egy vacsiért én a 15 ezer forintot nem mondanám drágának se. Ne érts félre, nem az a lényeg, hogy mennyiért vacsiztok, ezt csak azért tettem hozzá, mert azóta minden évben oda megyünk megünnepelni az évfordulónk, pedig már megengedhetnénk magunknak valami puccos drága helyet is. Ennek ellenére egyikünk se szeretne váltani, mert hihetetlenül jó érzés, hogy egy újabb év eltelt és még mindig olyan jó odamenni vacsorázni, mint mikor először mentünk. Szóval ha hosszú távra tervezel a hölggyel, szerintem az étterem a legjobb, csak körültekintően kell választani. Ha pedig még belefér a keretbe, valami aprócska ékszerrel meglepheted az étteremben, mert mire odaértek, már azt fogja hinni, hogy a vacsora az ajándék és még nagyobb meglepetés lesz neki, hogy azon felül még valamivel kedveskedsz neki.
2011. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
orális szex
2011. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak pluss macit ne vegyel neki!szeritem en utalom oket!en meg csak egyet kaptam de azt en szerette volna!csinalj neki albumot kozos fotokkal vagy valami ilyesmit!vidd el vacsizni!es a viragot pedig olyan tvegyel ami a kedvence, es ha nem tod mi a kedvence akkor meg deritsd ki!L/20
2011. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is a vacsora lenne a legjobb. Mondjuk az ékszer sem rossz ötlet, persze nyilván nem a legdrágább kell, inkább az a lényeg hogy tőled kapja :)
2011. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!