Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom nőmet robbanásig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom nőmet robbanásig izgatni? Mit csináljak Vele, hogy nagyon élvezze?

Figyelt kérdés
nagyon érzéki lány, szereti amikor lassan csináljuk, hosszasan csókolózunk, simogatom és érzékeny vagyok. mikell egy ilyen lánynak? szereti amikor szorosan öleljük egymást közben, de ezeken felül mivel izgathatnám fel nagyon?
2011. aug. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
a farkad helyett, egy dinamitot dugj a p*nájába. hidd el akkora robbanás lesz.
2011. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
dugj a puncijába TNT-t (nem a dobrády ákos félét, hanem robbanószert)
2011. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
nem a dobrady akos feletxDDDDDDDDDDDDD ezen besirtam
2011. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Solarian ***** válasza:
0%
Egy adag C4est teszel a pinájába. Garantált hatás!
2011. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
De lehet a dobrányi féle is hatásos ,csak dekkel együtt nehéz lesz betenni barátnődbe. Hátha szeretik a csajok... :)
2011. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszok írói:Ti biztosan pasik vagytok:-)Jót nevettem:-)))Szóval, ha szerelmes beléd a nő, bármivel fel tudod izgatni:-)A nyakát csókolva, a tarkóját és a haját markolászva, majd csókolózva és haladsz szépen lefelé:-)Néhol eltölthetsz több időt és ahol "remegő"Libabőrös"érzést keltesz benne, ott a legjobb neki:-)Legyen meg az ölelkezős szex, de utána egy kicsikét durvábbra is veheted, mondjuk hátulról:-)és ha engedi akkor "hátulról-hátulról:-))"és közben ügyködj az ujjaiddal:-)jó lesz neki elméletileg:-)
2011. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!