Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már régebb óta együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régebb óta együtt vagyunk a barátommal. Ma neki állt "izgatni". Hogyan tovább? Többi lent.

Figyelt kérdés

.. belefeküdtem az ölébe és benyult s naciba, aztán a bugyiba végülis újjazás nem volt mert nem fért el a keze:D a nacit pedig nem vettük le. szóval ha igy neki áll simogatni stb..én mit csináljak vele? én szűz vagyok ő nem

14/L


2010. márc. 27. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Dugd meg.
2010. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
te is kezdd el simogatni,csókolgatni,kényeztetni. bár szerintem ez adja magát hogy mit kezdj vele..ezt hozza a hangulat.
2010. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem küld haza! 14 évesen még nem ezzel kellene foglalkoznod. Ráérsz még foglalkozni a testiséggel, hidd el nem maradsz le semmiről!


Esetleg nem leszel "trendi".


30/F

2010. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ne tessék lepontozni,de szerintem ha már izgat téged,az a minimum,h te is izgatod őt.És nem éri ruhán keresztül,mert az sz@rt se ér.Legalább verd ki neki,ha már nem akarod bekapni.
2010. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azér ám ő 18.. és azér csak ugy hopp leszo*ni.. kicsit..:S érted..de am mondta hogy ő nem akarja siettetni a dolgokat, és hogy nyugodtan mondjam neki ha nem akarom.
2010. márc. 27. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
14 évesen ennyire természetes,h belenyúl a bugyidba,vagy ha tud,megujjaz?? Én sem vagyok vmi "ódivatú",de kislányom,hova sietsz?? Később nem fogod értékelni a gyengédséget... :(
2010. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hagyd hogy izgasson, nyomulj te is, izgasd fel, és majd idővel ha úgy érzed feküdj le vele. (védekezzetek =) )
2010. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
harapd meg az orrát :) én arra beindulok. de aztán ne kíméld!
2010. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!