Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélgetek a fiúval facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek a fiúval facebookon, de nagy a csönd nemtudom mit irjak neki. mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Beszélgettem vele ős is elvolt ahogy láttam, de mégis csend ltt pedig ittvan kérdeztem már az iskolájáról, de nemtudom mit írjak még neki. Segítsetek kérlek!!Köszi

L/15


2011. aug. 23. 22:54
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Valakinek még valami olyan amit féléknekenk is lehetne..mert én félénk vagyok..
2011. aug. 23. 23:30
 22/31 Big Boss ***** válasza:
de kérdező am nemértelek, hogy neme lehet nem tudni mit írni, én mindig tok mondani v mit olyan nincs, h nem, nem illetek össze és terhes vagy
2011. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Big Boss ***** válasza:
de mitől félsz he, h monitoron keresztűl ad egy fülest vmi??
2011. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Mi terhes??
2011. aug. 23. 23:39
 25/31 anonim ***** válasza:

A "NAGY FŐNÖK"-nek igaza van.

A monitor elválaszt titeket.Én is ilyen vagyok de a neten akkora az arcom..:D


Mi lesz ha élőben kell beszélni vele?

Ha már beszélgettek akkor írj neki vagy akkor írd azt hogy kérdezzen ő mert jobban szereted ha kérdeznek.

2011. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Élőben társaságbna jobban megy nekem..
2011. aug. 23. 23:42
 27/31 anonim ***** válasza:

De akkor társaságban vagy nem pedig csak ketten.

Ez nagy különbség.

Meg mi az hogy beszélgetek vele de nagy a csönd?

Ha eljön ez a "csend" rész akkor csak annyit írj hogy: "írj valamit"

2011. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nekem ezt szokta írni a lány.


előző voltam

2011. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!:D
2011. aug. 24. 00:32
 30/31 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy nem lehet mit írni. Kérdezz olyat ami érdekli, vagy ami téged érdekel. Vagy olyasmit ami nem ledöntendő kérdés, hanem kifejtős. Kérdezz és csikarj ki normális válszt: Te:kedvenc színed? Ő: kék. Te: Miért a kék? Ő:mert csak. Te: ez nem válasz a kérdésemre. Ő: miért nem. és így viheted tovább stb. Használd a fejed, meg az agyad, nem véletlen nőtt a nyakadra.


Ha neten keresztül félénk vagy mi lesz élő találkozáskor? (ha eljuttok oda) Nem szóltok egymáshoz 2 szót sem, mert félénkek vagytok?!


Félénkség ismerkedés közbe nem játszik, Mert így nem fogod sem megismerni sem eldönteni hogy ő megfelelő e a számodra.


Ha meg nagyon passzív, kitérő semleges válaszokat ad, és nem érdeklődik irántad. Akkor keress mást. Ne pazarold rá az idődet, mert nem éri meg.

2011. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!