Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is idegesít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesít, ha egy pár facebookon 10 oldalon keresztül turbékol?

Figyelt kérdés

Irogatják egymásnak üzenőfalon, hogy imadálak, szeretlek, szív szív, ... stb De egymás követve...


Én ezt a nyílvános ömlegést csak public sexnek hívom :D


2011. okt. 26. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Eléggé idegesítő, és találó rá a public szex.


Nem véletlenül hívják magánéletnek. Nem illik kiplakátolni.

A fa.szbúk amúgy sem erre való, de mindegy... Ők legalább már nem nézik társkeresőnek.

2011. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biglájk:D
2011. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utóirat: ne vegyet genius billért..szar..kihagyja a betűket
2011. okt. 26. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen ismerősöm van...néha már fejbe tudnám rúgni...azt hiszi,hogy azért,mert ezerszer kiírja egy nap facebookra,hogy mennyire imádja a barátját,attól a srác jobban fogja szeretni...de nem tudja,hogy közben másik csajt keresgél magának,mert tök idegesíti,de egyelőre nincs jobb neki,ezért a srác is folyamat ilyen ömlengős szövegeket ír ki,hogy a csaj ne fogjon gyanút...én például sosem pocsékolnék egy olyan szót,mint a szeretlek egy ilyen közösségi oldalra...a barátom meg örül,hogy nem őrjítem meg ilyen baromságokkal...
2011. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Nem kell nézegetni az ilyeneket. + ki lehet "kapcsolni" őket, és többé nem látod, hogy mit írnak.
2011. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

true, true

Ez most nem is csak rólam szól kívülállóról, hanem aki kapja. Tehát nem tilthatod le a párodat:DD Érted? Én szóban mondom hogy szeretlek, és akkor sem minden percben, sőt nem is órában vagy napon. Ha túl sokat mondod rutinossá válik, az pedig az első rutin lesz a kapcsolatban, ami miatt kezd unalmassá válni.

2011. okt. 26. 23:11
 7/9 napietus ***** válasza:
én az ilyeneket letiltom. ha pasim csinálna ilyet, dobnám. férjemet már persze nem, de ő nem is vetemedne ilyesmire :D ha mégis lelkifurdalás nélkül letiltanám :P
2011. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En az ilyet utalom a multkorit is agyonlöttem és elástam.. eddig 217 embert öltem meg így.


Hasfelmetszö Jack

2011. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Babinéne, ügyes vagy.:D
2011. okt. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!