Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Folyton egy másik fiúra gondolok...

Figyelt kérdés

18 vagyok, a barátom jó pár évvel idősebb nálam. Ő az "első szerelmem", de most nem tudom mi van...

Az első hónapban mikor összejöttünk, megcsaltam egy fiúval. Nem mentegetőzöm, de nem is vádolom magam folyton, mert a mi kapcsolatunk a barátommal nagyon rosszul indült...nem csodálkozom azon, hogy nem hittem kettőnkben annyira, és megcsaltam. Ez nem mentség tudom, de nem is ezen van most a lényeg.

Egy ideje csak az a másik fiú jár az eszemben, folyton rá gondolok, néha még akkor is mikor a barátommal vagyok.

Ő imád engem, a másik fiúnak pedig nagyon valószínű, hogy nem kellek...

És nem tudom hogyan verhetném ki a fejemből őt...vagy hogy mit tehetnék...:((


2009. ápr. 17. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem már nem sokat tehetsz. most nem akarok hegyibeszédet tartani arról, anno mit (nem) kellett volna tenni, mert úgy tűnik, azzal te is tisztában vagy. szerintem mindenképpen szakits a jelenlegi pároddal, minél tovább maradtok együtt, annál rosszabb lesz mindkettőtöknek. mert lehet, hogy rosszul indult a kapcsolat, de most sem vagy oda a párodért felhőtlenül. ha igy lenne, nem foglalkoznál vele, hogy vajon a másik srácnak kellenél-e.


szóval szakitás, a következő kapcsolatba pedig csak akkor másszál bele, ha nincs benned kétely.

2009. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak tudod nem szakíthatok, mert azzal tönkretenném őt és ő úgy szeret engem!!... Ha vége lesz kettőnk között, én is szenvedni fogok mert hiányozni fog nekem és ha majd meglátom egy másik lánnyal...hát bizti nehezen viselném!...

Azt akarom, hogy ugyanúgy érezzek, mint régen!!!...:(((

2009. ápr. 17. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Csak tudod nem szakíthatok, mert azzal tönkretenném őt és ő úgy szeret engem!!."


de, szakithatsz. csak ezt nehezebb megtenni, mint bennemaradni egy rossz kapcsolatban, és kevés ember képes rá. viszont:

-nem teszed őt ezzel tönkre. igen, szarul fogja magát érezni egy ideig, de ha normális önbecsüléssel rendelkezik, akkor nem megy tönkre egy szakitásban.

-az már régen rossz, ha csak azért vagy valakivel együtt, nehogy megbántsd a szakitással. én tudom, voltam már olyan kapcsolatban, ahol a lány csak azért nem dobott ki, nehogy rosszul essen nekem, persze az egész kapcsolat már csak veszekedések sorából állt, mert ő már nem szeretett engem, nem birta elviselni a kis hülyeségeimet tovább, én meg nem értettem, mi változott. szóval, ha a legjobbat akarod mindkettőtöknek, akkor szakits vele.

2009. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szakítás lenne a legjobb mego9ldás, mert minél tovább vagy vele és csak hitegeted (mert te nem szereted úgy, csak szeretnéd szeretni, de nem megy - ez jött le nekem az írásodból) annál rosszabb lesz később és még jobban beléd szeret és még nehezebben fogja viselni.
2009. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanebben a szituban vagyok. Én is mindig egy másikra gondolok. A párom nagyon szeret engem, de már észrevette, hogy valami nem stimmel. És mivel tudom, hogy ezzel a viselkedésemmel fájdalmat okozok neki, döntöttem. Szakítok vele. Napok kérdése (megy vissza vidékre dolgozni,úgy vagyok vele, hogy ha van elfoglaltsága,könnyebben elfelejt és túlteszi magát rajtam).
2010. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megírod majd légyszi, hogy mi lett a sztori vége??

Nekem esélyem sincs a másik srácnál, barátnője van, néha mondjuk megnézni az adatlapomat egy közösségi oldalon, néha olyanokat terjeszt rólam, hogy én írogatok neki (szeret "menőzni", mert a csaja elég ronda), de semmi egyéb.

Szeretem a barátomat és nem akarom megbántani mert annyira jó hozzám, de nem tudom, hogy ezt az állandó tépelődést hogyan irthatnám ki magamból...

2010. febr. 26. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
3 évig voltam a pasimmal,amikor jött egy másik srác.Msnezés közben állandóan vigyorogtam,és ő is,annyira jó volt vele beszélni.Mindig csak rá tudtam gondolni,még amikor az előző pasimmal voltam akkor is.Aztán a srác miatt szakítottam a 3 évessel,azóta is az új barátommal vagyok,és nem bántam meg :)
2010. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatal szerelem, első hónap... Az nem is igazi megcsalás.


Szerintem az izgalmat keresed amit az az éjszaka adott, és a párodnál már ez nincs meg mert ismeritek egymást és elveszett a titokzatosság izgalma.


Vigyázz, mert lehet hogy az amit keresel a másik fiúnál, már nincs is meg!

Biztos hogy a fantáziád és a vágyaid is sokat tesznek hozzá ahhoz a másik fiúhoz! Könnyen csalódhatsz is benne.


Szerintem kérj szünetet. Mondjuk 1-2 hónapot. Azalatt keresd meg amit hiányolsz! Kb ennyi.

2010. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!