Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ráhajtott egy csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ráhajtott egy csajra 1 éve. Én nem bírom elfelejteni. Nem történt semmi, de jól elvoltak egy bulin. Arra gondolok, mi lett volna, ha történik v.mi. Azt mondja szeret, csak egy kicsit többet ivott a kelleténél. Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
Valószínüleg azért nem történt semmi,mert a csaj is ismer, és mások is látták volna a párommal, és félt,hogy elmondják nekem. Nem bírom elfelejteni, pedig szeretem.
2008. nov. 4. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek teljes mértékben, ez nagyon kellemetlen helyzet. Mert ilyenkor az ember azt érzi, hogy jólvan most nem történt semmi, de ennyi erővel lazán megtörténhetett volna. És mi a biztosíték, hogy nem fog ez máskor elfordulni. Sajnos bizonytalanságban a legrosszabb élni. Szerintem az alkohol sosem mentség semmire, aki meg nem bírja az ne igyon!

Petranova

2008. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem történik semmi, addig bízz meg benne olyan értelemben, hogy a barátod nem fog hülyeséget csinálni. Gondolj arra, hogy azzal, hogy együtt vagytok nem vakságot, hanem hűséget fogadott. :)

Egyébként tényleg iszonyúan kényelmetlen és bosszantó a helyzeted, nem irigyellek... Az én barátnőmnél is sokan próbálkoznak, és már az is nagyon zavaró tud lenni.

Lényeg a lényeg: ha valóban szeret, akkor úgysem lesz képes megcsalni, de ha ez mégis megtörténik, legyél könyörtelen!!

2008. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Én próbálom elfelejteni, de ha én beszélgetek más pasikkal, rögtön jön a számonkérés, de az ő dolgát el kéne felejtenem! Egyébként jól megvagyunk,ezt nem értem. Csak a féltékenység ne lenne.

2008. nov. 4. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!