Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én normális vagyok, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én normális vagyok, hogy ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy barátom, aki megcsal, meglop, meg minden ami eltudtok képzelni, de én még azért pénzelem, mert amikor velem van úgy előtudja magát adni. Hogy ezeket elfelejtem, . Szóval az az igazság, hogy én szeretem. Viszont tudom miket csinál a hátam mögött, és nem vagyok képes ezt megmondani neki, vagy otthagyni. Nem tudom hogyan győzzem le magam.
2011. aug. 24. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

TE BOLOND VAGY


REKLÁM:

2011. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok : NEM.

Hagyd ott, ő nem szeret, egyszer ő fog otthagyni, legyen büszkeséged és tartásod, küldd el, és ha fájni is fog, tudd,hogy így jobb lesz !

2011. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a p*csába... ilyennel minek foglalkozol??
2011. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
esküszöm ma álltam a fürdőszobában, szárítottam a hajam, és néztem magam a tükörbe ,hogy már megint szín ideges vagyok... és... ,hogy tuti nem vagyok normális hogy ezt megcsinálom, hogy ezt elviselem.. egyszerűen szeretem, és mikor találkozom vele akkor.. nem tudom megmondani, jó most erre lehet mondani, hogy akkor ne nyavalyogjak, meg ne panaszkodjak.. de szükségem van arra, hogy független tanácsot kapjak, vagy valamit...
2011. aug. 24. 20:43
 5/13 ess16v ***** válasza:
100%

"amikor velem van úgy előtudja magát adni" ???

ha előadja magát, az már régen rossz. Csak elveszed az időt és a lehetőséget azoktól, akik igazán téged akarnak.

2011. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez alatt azt értettem, hogy amikor ott van velem, nem tudom róla ezeket elképzelni komolyan... pedig tudom hogy mit művel...:(
2011. aug. 24. 20:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme vele maradnod... Magadat teszed vele tönkre. Felesleges rá áldozd magad erre az egészre.
2011. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
átérzem hogy ezek ellenére mégis szereted.. de ez egy sz*r alak! hidd el hogy jobb lesz ha otthagyod.. sírni fogsz meg minden, de ne legyél olyan naiv hogy visszafogadod, mert az tuti h vissza akar majd menni, hogy tovább kihasználhasson. légy észnél!!! túl sok romantikus hülyeséget nézel..
2011. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy én már jártam így... legalábbis rosszabbul egyszer.. szóval akkor már nincs értelme belekezdenem egy kapcsolatba, mert vége lesz... és közben én szenvedek... a másik meg jót nevet rajtam, hogy hogy kitudott használni..
2011. aug. 24. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jó vele maradj vele, ha nem jó vele menj el te!
2011. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!