Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el h újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el h újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt, én voltam neki úgymond az 1. normális barátja. Nekem meg ő volt az első komoly kapcsolatom. Már 1 éve minden nap mindig beszélünk szóval még most is néha. Még most is szeret valamennyire de nem annyira mint régen. Mit tudok ilyenkor csinálni? :s
2011. aug. 25. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
állj elé és mond meg h akarsz még 1 esélyt adni a kapcsolatotoknak..
2011. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi se jon ossze szoval inkabb megprobalkozok az ongyilkossaggal..
2011. aug. 28. 02:49
 3/9 anonim ***** válasza:

fiú/lány 40,20 ? Mi vagy pontosan? :)

pontosíts ha még élsz légyszi

2011. aug. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye fiatal vagy még :) vagy ezer meg 1 csaj az utcákon:) én is voltam padlón de meg találtam a jelenlegi páromat és rájöttem hogy ő a tökéletes számomra:) szóval ne csüggedj:)
2011. aug. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2011. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Urunk nyugosztalja, az Úr olyan kapcsolatokat ad neki, melyet a földön csak egyet kaphat, de az is silány a többihez képest.

A testrészei pedig visszajutnak a földbe, hogy aztán szétszóródhassanak. Nem fog eltűnni, csak meghal, és az is csak egy pillanat lesz.

2011. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ostobaságot! Kérdezd meg tőle hogy érez-e irántad még valamit esetleg hozd fel a témát hogy kezdjétek újra. Ha nemet felel jobb ha nem tartjátok a kapcsolatot még barátilag sem mert akkor csak jobban fog fájni. Próbálj ismerkedni!
2011. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a kinézettel van a baj. Akadna más de nekem ő kéne na mind1 leszarom. Amugy 17/f 16/l
2011. aug. 28. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyerekek vagytok még! Fölösleges ezért meghalni!

Még annyi csajod lehet,hogy 10 ujjadon nem tudod megszámolni!Hamar ki lehet ábrándulni a nőkből hidd el!

2011. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!