Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy pasi az osztályunkban akibe szerelmes vagyok kb. 1 éve. Nagyon jó haverok vagyunk, de ő tuti nem érez többet irántam. Az a baj, hogy van rajtam néhány plusz kíló, így nincs túl sok önbizalmam. Mégis, hogy érhetném el, hogy másképp tekintsen rám. Mindjárt sulikezdés, utolsó évem, meg akarom próbálni. Légyszi segítsetek.
2011. aug. 12. 00:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Sztem a legtistább, ha leültök és megbezsélitek. Nézz mélyen a szemébe légy őszinte, és hidd el, hogy meg fogja érteni. Ez nem fog még a barátságon sem változtatni. Sztem tuti pozitív választ fogsz kapni.
2011. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet, hogy ez már megtörtént egyszer. tavasszal. elmondtam neki, de azt mondta, hogy ő nem érez irántam semmit, ne haragudjak. pedig írtó jól kijövünk. aztán persze elröhögtem az egészet, mondtam, hogy csak szivattam és bevette. én pedig pusztulok meg...
2011. aug. 12. 00:51
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Sztem kapd le a nacid és told a vaginád az arcába... tuti nem fog ellenállni ;D
2011. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

1.Hello! Elszakadt a melltartóm pántja, segítenél megcsinálni? De csak nálunk mert szégyenlős vagyok.

2.Szia! Nyugtass meg nem vagy meleg!

3. Szia kata vagyok... van még egy pepsid ?Az se baj! Akkor ismerkedjünk meg!

4. Szia! megmondanad mennyi az ido? -Persze 7:35 -Je az orank mar egyutt jar, jarjunk egyutt mi is!

remélem tudtam segíteni, sok sikert

2011. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Az olyan embereket nem értem, mint az első válaszadó... komolyan... mi az, hogy "TUTI pozitív választ fogsz kapni"? Nem, ez sajnos nagyon nem így van! A mai világban az emberek nem megértőek, és nem elnézőek! Ne mondd meg neki, hogy tetszik neked! Először is, te vagy a lány... másodszor barátok vagytok, és ha tetszenél neki, akkor rég megmondta volna... De nekem 8, cseszd el a barátságotokat...
2011. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedveskedj neki. Vagy probáld meg elcsábítani. Tudod, a női praktikák.
2011. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Jobbat mondok:


Matek óra közepén rángasd a terem közepére, kapd elő a farkát, térdelj le és cumizd le! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Krisztián, te egy nagy köcsög vagy.

Az utolsónak, köszi. Nem is rosszak. Főleg az első. Bár azok a plusz kilóók...:S De ő olyan aki szereti a humort, nagyon is, hasonló beszolásai vannak. Lehet, hogy innen kéne megközelíteni a dolgot...

2011. aug. 12. 00:55
 9/17 A kérdező kommentje:
OO:53-nak. attól tartok ez a barátság suli végeztével véget fog érni. ezért gondoltam, hogy megér egy próbát. de abban a tuti pozitív válaszban én sem nagyon bízom... azt lenne jó tudni, hogy ez a plusz kilóim miatt van-e vagy sem...:S
2011. aug. 12. 00:58
 10/17 A kérdező kommentje:
OO:54, milyen női praktikákra gondolsz?:)
2011. aug. 12. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!