Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIÉRT CSINÁLTA EZT? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT CSINÁLTA EZT? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akit neten ismertem meg,egymásba szerettünk,de kapcsolat nem lehet köztünk mert 107 km van tőlem.Nagyon aranyos kedves ,van érzéske a csajozáshoz amit ki is használ sok csaj rajong érte de ő aztmondja béna mert 17 éves korára(idén)becsajozott.Elvesztette az szüzezéségét is .Egyszer épp romantikusan írkáltunk mikor aztírta hogy törölteti magát mindenhonan és hogy én találok jobbat is.írtam neki hogy nekem ő kell mert télleg birom,aztán én akadtam ki ,másnap kicsit higadtabban beszélgettünk,és megkérdeztem hogy ha elcsattanna a talin az első csók akkor aztán vehetném kapcsolatnak,vagy túlzott barátságnak.Ő az utóbbit választotta a távolság miatt.Aztán rá ötpercre kilépett.Szerintetek azért lépett ki mert fájt neki vagy már nem úgy érez?
2011. aug. 25. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érzel se te, se ő semmit, nem árt ha tudod, hogy az ilyen facebook meg msn szerelmeknek az égvilágon semmi köze a valósághoz.

Nagy valószínűséggel egy első talin is csak ülnétek egymás mellett szép csöndben, kínosan...

2011. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak nem akarja erőltetni a távkapcsolatot talán te is jobban járnál ha a közeledben keresnél 1 fiút
2011. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1. válaszolónak adok igazat!
2011. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!