Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vad én szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vad én szeretem de gondok vannak az ősökkel mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Párommal sex vagy ahhoz hasonló közben szeret karmolni eléggé vadul,ezzel különösebben nincs baj mert szereti ő is én is de amikor vége és meglátja akkor kiakad és Sir...és nekem ez okoz gondot hogy szomorúnak látom!

Nehezíti azt hogy ha anyukám meglátja, akkor jön a fejmosás,hogy bolondok vagytok dobd mert ez buta stb..nyakam mellkasom itt karmol..

De én szeretem és úgy érzem megtaláltam életem párját de félek attól hogy azt mondja hogy nem akarlak többet bántani váljunk szét:'(Segítsetek..17F Barátnőm 15L


2011. aug. 25. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"megtaláltam életem párját"

ilyen korban ez elég nagy merészség kimondani.

2011. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kötözd ki az ágyhoz, akkor csak harapgálni fog:D
2011. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D Merész fiu vagyok:P Nos mit tehetek segítsetek létszike..:S
2011. aug. 25. 20:52
 4/13 anonim ***** válasza:
A múltkor ugyanitt panaszkodott szegény kislány. Mondtuk neki, hogy ha téged nem zavar, akkor őt se zavarja. A szülőket meg meg kell nevelni, azért vannak.
2011. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Örülj hogy 15 évesen ilyen merész :)


Szard le mit mond anyád, ti élvezitek az a lényeg.

Egyáltalán nem abnormális dolog.

2011. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
....:) akkor ráfogjuk a tinédzser korra és lázadunk a tiltás ellen :)
2011. aug. 25. 20:55
 7/13 napietus ***** válasza:
15 évesen ilyen? pff...nem is kommentálom. hallgass anyádra ez egy szédült kis liba.
2011. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

csináljátok kutyapózban... akkor nehezen tud hátranyúlni, és megkarmolni téged ;)

amúgy ha titeket tényleg zavarnak a karmolások mutasd be nekem, engem nem zavarna, sőt anyám véleménye se :D

2011. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ixdecske ***** válasza:
0%
Kicsim tudom hogy szereted de nem akarlak bántani látod mások is megmondják hogy ez nem normális hogy ilyen vagyok:'( Nagyon szeretlek és nem akarlak bántani téged. De soha nem hagylak el téged főleg nem olyan dolog miatt ami az én hibám... Imádlak és boldoggá akarlak téged tenni:$ (L) Akik pedig a r****c és egyéb gyönyörű jelzőket használják rám köszönöm ígyis elég szarul érzem magam még vágjatok belém egy kést köszönöm....
2011. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:

Te itt írsz a pasidnak :D? nane...


amúgy ne nyafogj, szánalmas.

2011. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!