Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vad én szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vad én szeretem de gondok vannak az ősökkel mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Párommal sex vagy ahhoz hasonló közben szeret karmolni eléggé vadul,ezzel különösebben nincs baj mert szereti ő is én is de amikor vége és meglátja akkor kiakad és Sir...és nekem ez okoz gondot hogy szomorúnak látom!

Nehezíti azt hogy ha anyukám meglátja, akkor jön a fejmosás,hogy bolondok vagytok dobd mert ez buta stb..nyakam mellkasom itt karmol..

De én szeretem és úgy érzem megtaláltam életem párját de félek attól hogy azt mondja hogy nem akarlak többet bántani váljunk szét:'(Segítsetek..17F Barátnőm 15L


2011. aug. 25. 20:47
1 2
 11/13 Ixdecske ***** válasza:
akkor szánalmas vagyok így jártam.... Egyetlen ember véleménye számít nekem az a barátom.
2011. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jajj istenem... XD Én ezen már akkor is röhögtem amikor a csaj kérdezte... Komolyan, olyan dolgokon tudtok problémázni. Kiscsaj! Ha a barátodnak nem rossz, akkor ne nyafogj már, nem teszel vele semmi rosszat. Öcsém, te meg ne mutogasd anyádnak a karmolásnyomokat, és kész... Neeee szerencsétlenkedjetek már... szánalmas...

20L

2011. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tul fiatal vagy még hogy ilyen hamar eldönts ő az igazi. De sosem lehet tudni mikor jön el az igazi,lehet nagyon nagy szerencséd van és megtaláltad :)

Kettötökkel foglalkozz.. a srác biztosan szeret, ha utána bántja őt h fájdalmat okozott neked.

A szülökkel pedig el kell fogadtatni, hogy a te döntésed,te életed.

2011. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!