Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működnek a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működnek a távkapcsolatok? Volt már nektek ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

A fiú aki tetszik Szeged környékén lakik én pedig Esztergomban....

de én nagyon szeretem és megőrülök érte!!!

Ha volt már távkapcsolatotok akkor lécci írjátok le a tapasztalatitokat! Köszi! :)


2011. aug. 26. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem működnek. MIÉRT működnének? Úgy nem megy, hogy alig találkoztok. Az lenne a lényege.
2011. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tud működni, egy távkapcsolat sok lemondással jár. Gondolj bele, ritkán tudtok csak találkozni, az utazás sok pénzbe kerül, a szexről nem is beszélve...
2011. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is Esztergomban élek, a párom Zebegényben. Mivel én itt járok suliba ő viszont Vácon dolgozik vonatoznia kell minden nap, így hetente csak 1-2 alkalommal tudunk találkozni. A távolság ugyan nem túl nagy, de az idő hiánya annál nagyobb...


3 éve vagyunk együtt, nálunk működik így is. Várhatóan jövő nyáron összeköltözünk. :)

2011. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

nekem már volt így zajlik:

1.irogattok minden nap

2.aztán csak hetente

3. utána majd scak ha eszetekbe jut

4. nem tartod szerelemnek ezt az egészet

5. lesz valaki aki után érdeklődni fogsz

6. össze töröd a távkapcsis szívét

7. te boldog leszel és örökre elfelejtitek egymást

hiddel én tom

nocomment/L

2011. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem is volt már egy 2 és fél éves távkapcsolatom... nehezen működik, mivel ritkán találkoztunk és akkor is csak kevés időre... a folyamatos kapcsolattartás talán húzhat a dolgon, de én ezek után egy életre megtanultam, hogy soha többé nem ugranék bele távkapcsolatba! bocsi, hogy most ezzel elkeserítelek, de hidd el hogy egy idő után te is rájössz majd, hogy sajna az a helyzet, hogy jobb hogy ha olyat találsz, aki a közeledben van...
2011. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani de bele fogsz őrülni =( én csak azt tudom tanácsolni hogy ne zúgj bele mégjobban
2011. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos már megtörtént! Megőrülök érteeee!!! Viszont még nincs köztünk semmi, csak kezd kialakulni...
2011. aug. 26. 22:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne engedd, hogy kialakuljon! Nagyon megfogod bánni! Most vess még véget az egésznek, mert később nagyon sok fájdalom fog érni.
2011. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Ne haragudj, hogy ilyen negatívakat írok, de régebben én is úgy gondoltam, hogy persze, távkapcsolat simán kibírható. Aztán, mint láthatod megváltozott a véleményem.

2011. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ó, jaj!

Nem haragszom, csak csalódott vagyok!

nagyon tetszik a fiú....!

2011. aug. 26. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!