Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányról aki? (olvasd tovább nem hosszú)

Figyelt kérdés

- szándékosan pénzesebb pasit keres ?

- ha kettő közül választania kellene (tegyük fel mind2-vel ugyan olyan jól kijön ) és o a gazdagabbikat választja annak ellenére , hogy mondjuk +egy kocsival nagyobb a vagyona másiknak

- szerinte ez normális dolog és mindenki így tesz , mert egy komoly kapcsolatban az is fontos me másképp nem lehet megélni


23f


2011. aug. 27. 07:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te beteg vagy.

A nők nem tehetnek róla, hogy még egyet se tudtál megcsókolni, lehet ,hogy meleg vagy, azért nem. De ha gyűlölöd öket ,akkor még gyökér is vagy.



Válaszom. egyetértek második vagy harmadikkal.

Nem ítélem el én is szivesebben nevelném a gyerekem egy családi házban mint egy betondzsungelben, nem bánnám, ha a férjem rohadt gazdag lenne. Ettől nem vagyok rossz, csak előrelátó.


Te meg tanuld meg tisztelni a nőket.

2011. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

en a gyoker :-o

na akkor ugyan az a lany mondta egy par honapra ra ezt is nekem

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 22. 20:41
 13/16 A kérdező kommentje:

es ez is nemregiben tortent

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


eloszor azt hittem tevedtem ... de asszem megsem megis csak kihasznalt :((( csak hogy en most nem valaszolok neki meg le nem jar a hatarido a feldat beadassal irjon akarmit......

2011. nov. 22. 20:44
 14/16 A kérdező kommentje:

- mi a fraszt tehetek en rola , hogy most a szuleim nem gazdagok ,

- egeytemi hallgato vagyok utolso eves , s mnindent megteszek ami az erombol telik , hogy jol menjen es munkat talajak ... a szkombol kifojolag eleg jol fizeto munkat lehet talani ( mérnök/informatikus)

- de mivel ilyen KIBASSSZantOTT vilgaban elunk sajnos csak feloroltek az eromet es energiamat ,hogy allandoan csak elutasitanak ...

- en nem tisztelem a noket .... OK NEM TISZTELNEK ENGEM .... a tul kedves vagyok az a baj ha bunko kent viselkedek az a baj

ha tul atlagos vagyok az a baj ..... a fene erti mar oket....


tudom rengeteg hibam van most aban mit irtam de leszarom most kijavitani mivel felidegesitettel......

2011. nov. 22. 20:51
 15/16 A kérdező kommentje:
meg egy megjegyzes ... a feldatos csaj meg a vetkzo+penzmanias ket kulon lany .... a penzes inkabb csak barat kategoriaban van mar ez tett erdekebn hogy mar ne erdekelejen maskep.... sajnos :(
2011. nov. 22. 20:54
 16/16 anonim ***** válasza:

Olyan csajt válassz, aki nem akar mindenképp gazdag pasit. Van jó pár ilyen.

,,en nem tisztelem a noket .... OK NEM TISZTELNEK ENGEM .... a tul kedves vagyok az a baj ha bunko kent viselkedek az a baj"

Rossz lányokra pazarlod az energiádat, ezért akár fejre is állhatsz ugyanúgy elutasítanak. Minek akarsz olyan nőt akinek nem jössz be? Mert valljuk be, így van. És ezért nem is okolhatod őket. Gondolom te se járnál olyan lánnyal aki egyáltalán nem jön be, vagy nem felel meg az igényeidnek...

26N

2011. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!