Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HAgyam békén vagy mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HAgyam békén vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám hogy a barátommal együtt vagy 2év 5 honapja. ÉS ö most megy Egyetemre. De ugy érzem mostanába hogy nem szeret, PL: tegnap öszevesztünk,és én elmentem a barátaimhoz,szakitotam vele,mert nagyon megsértett és én azt hittem keresni fog,de fel se hivott semmi,nem érdekelte hogy hol vagyok. ÉS nagyon rosszul esik hogy csak igy bele egyezett h szakitsunk.MIt csináljak? Keresem még? Vagy haggyam békén? Csak annyira nehéz mert minden perce rá gondolok,a szivem meg darabokba van:(
2011. aug. 27. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
várjál vele. legalább egy hetet .utána gondolkodj
2011. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szakítással nem dobálózunk meggondolatlanul. Ha egyszer kimondtad, akkor vége.
2011. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most azért érzed, hogy nem szeret, mert egyetemre megy?

A szakítás szónak pedig súlya van. Ez nem úgy működik, hogy kimondjuk, másnap meg bocs, nem úgy gondoltam.

Elkezdtél hisztizni és akkor még te várod el,hogy keressen. Biztos talál magának jobbat nálad, de keresni nem fog.

2011. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!