Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé a barátnőm amikor tudja hogy kívánom és szeretem? Mi értelme ennek? El akar üldözni maga mellől vagy kompenzálni akar?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt szeretné, hogy jobban törődj vele... lányos hülyeség, szerintem beszélgess vele, és mondd el, hogy nem esik ez jól neked, anélkül is szereted, hogy ki kellene "csikarnia"
2011. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. mert önző, és leszarja, hogy neked ez hogyan esik,

2. azt szeretné, hogy mindig minden körülötte forogjon

3. gyáva megmondani neked, hogy figyi azt érzem, hogy nem eléggé figyelsz rám.

szerintem nagyjából ezért

2011. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:05


Hogy nem eléggé?Ennél jobban szerintem emberel vagy nővel nem lehet foglalkozni,más szerintem fele ennyit nem törődik a párjával...

2011. aug. 27. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy úgy érzi, könnyen lehet, hogy neki semmi sem elég, de ez akkor már másik sztori.
2011. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, néha-néha belefér ez egy kapcsolatba, de ez az én véleményem. Szerintem ezzel csak saját magát nyugtatgatja, mert ilyenkor érzékelteted vele, hogy szereted, mégpedig a féltékenykedéssel. De ha túlzásba esik a barátnőd, túl sokszor csinálja ezt, próbáld megbeszélni vele, hogy ez neked nem esik valami jól.
2011. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondod is néha hogy szereted, stb? Mert bárki is bármit mond a tettek mellett szükség van arra is hogy kimondd mit érzel.
2011. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:38


Napi 4-szer nem mondom el akkor egyszer sem!!

2011. aug. 27. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat egyenrangú? Ő is megteszi érted azt, amit te érte? Mert ha csak te pedálozol akkor ez gáz. Jobb az ilyet rögtön tisztázni, mert egy idő után csak azt veszed észre, hogy egy pincsikutya lettél.
2011. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!