Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belebetegedtem, hogyan vigyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedtem, hogyan vigyem tovább az életem?

Figyelt kérdés
A volt barátom szakított velem, mielőtt bevallottuk volna másoknak a kapcsolatot. Mostmár utólag mindegy, de borzasztó érzés, én még mindig nagyon szeretem. 1 évig titkoltuk, és senkinek nem szóltam. Ő belefáradt, és kiszeretett belőlem. Hiába mondtam, hogy mondjuk el, és kezdjük újra, már nem akarja. Mit tegyek? Belehalok.
2011. aug. 27. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Mért titkoltad alapból?

De sajnos mást nem tehetsz minthogy te is elfelejted őt.

2011. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj alkalmi kex-et,az majd visszabillenti az önbecsülésedet!Utánnna ujjjult erővel tuc ujj baráot taláni.
2011. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az bonyolult, de főleg azért, mert a családjaink kiskorunk óta utálják egymást. Csak ott a bökkenő, hogy minden nap látom és minden rá emlékeztet. Azt mondja, a szeretet és a vonzódás megvan, gondol rám,de neki kell a szerelem, és azt nem érzi. ./
2011. aug. 27. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Mint a Romeo és Júlia. Két ellenséges család, titkolt szerelem:D
2011. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak most nem halt meg Romeo és Júlia. Júlia szenved, és Romeo nem.
2011. aug. 27. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Rómeó részéről a szerelem halt meg.:(
2011. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, én 2 éve szenvedek egy lány miatt, aki egy taplót választott és nem engem, minden nap láthatom, lélek gyilkos érzés...


/22F

2011. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engedd el. leszel még szerelmes. egy boldogtalan kapcsolatért ne küzdj, ahol csak az egyik fél, azaz te akarod a másikat!
2011. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és ráadásul ezt kerek perec megmondta neked!
2011. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki igazán szeret, 1 év alatt nem fog belőled kiszeretni, vagyis a barátod igazán soha nem szeretett úgy. Akkor is elmúltak volna az érzései, ha nincs a családi bökkenő, mert sose voltak igazán erősek irántad. Ez tutira így van. Próbáld meg ezt elfogadni és szépen helyre jössz majd. Később meg találni fogsz olyat, aki tűzön-vízen át melletted marad és szeretni fog. És nem csak egy évig, hanem nagyon sokáig.
2011. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!