Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogyan vigyem tovább az életem?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem már fél éve. Iszonyatosan hiányzik, nagyon szeretem őt, de újrakezdeni már nem akarja. Akkor még ő is nagyon szerelmes volt, mára már túllépett. Nincs barátnője, és nem is randizgat. Nem tudom őt elfelejteni, egész nap rágondolok, már mindent megpróbáltam, hogy kiverjem a fejemből. Lassan 1 éve, hogy szakított, de még komolyan olyan, mintha tegnap vele lettem volna. Nem bírom feldolgozni. Közben tanulnom kellene, itt egy újabb év, kihívásokkal, de semmi kedvem semmihez. Depressziós lettem talán, és barátaim sincsenek nagyon. Van 3 nagyon nagyon jó igaz barátom, de rajtuk kívül senki. Nem vagyok népszerű, nem sokan beszélnek velem. Mit tegyek? Hogyan éljek tovább? Nagyon hiányzik, más fiút meg nem akarok. Ja és volt egy hobbim, amit vele együtt csináltam(rajzszakkör) hagyjam abba azt is? Mert minden rá emlékeztetne, de rajzolni nagyon szeretek.
2011. szept. 4. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

én felkötném magam

de szerintem ne ezt tedd =)....ha szeretsz rajzolni, akkor tedd azt =)...amúgy meg próbálj rajta túllépni ( menj el bulizni, meg hasonló )

2011. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felkötnéd magad? :/ Miért? Ebből nincs kiút?
2011. szept. 4. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne írjon már senki olyat,hogy felkötném magamat!!!!!!!!!!
2011. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te pl. kedves 2. válaszoló mit tennél a helyemben? Barátja lennél a srácnak, hátha összejön a dolog? Ha abba benne van.
2011. szept. 4. 13:47
 5/5 harcosangyal ***** válasza:

1. A legjobb módja, hogy elfeledj valakit az ha ismerkedsz másokkal. Tapasztalat.

2. Ha szeretsz rajzolni akkor folytasd.

3. "Van 3 nagyon nagyon jó igaz barátom" - mit akarsz még többet? Nekem meg van több száz ismerősöm facebookon de egyetlen igaz barátom se. Hidd el jobban jártál.

2011. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!