Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI bajom van mi történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI bajom van mi történik velem? Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel, mert úgy éreztem nem vagyok szerelmes és nem tudom neki viszonozni megfelelő képpen amit ő ad nekem.Végső soron egy másik lány is be került a képbe, akivel eléggé közel kerültünk egymáshoz és állítólag szeret engem.De nem tudom mi lehet ennek a vége.Már a 3. éjszakámat sírom át.El sem tudom mondani milyen borzalmas érzés.Ma úgy éreztem át kell rohanjak a barátnőmhöz (illetve már hivatalosan csak volt barátnőmhöz) hogy bocsásson meg nekem és nekem ő kell.De annyira nem tudom, hogy mi ez az érzés most, hogy meggondoltam magam.Nem akarok játszadozni velük ezért is szakítottam, de teljesen össze vagyok zavarodva.Lehet írni csúnyákat, de nekem most nagy szükségem lenne a segítségetekre. Így is gyűlölöm magam eléggé. 24 F
2011. aug. 27. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van Isten. Az első ember aki képes helyesen írni. Köszönöm!!!


Ne csinálj semmit, ne beszélj velük. Aludj egyet és holnap gondold végig a dolgot.

2011. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tajparaszt ***** válasza:
Menj el az exedhez és mondd el neki.
2011. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lollapv ***** válasza:
A hiany altalaban felerositi az erzeseket, de szerintem is aludj egyet aztan ha holnap reggel is ezt gondolod tiszta fejjel akkor kerj bocsanatot
2011. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyél azzal akit jobban szeretsz

ha az exed az akkor próbáld viszaszerezni

2011. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt válaszd aki jobban megbecsülne téged
2011. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát..mindenképp várj kb minimum egy hetet hogy lenyugodjanak az érzelmeid, utána döntsd el kivel vagy boldog, mint nővel, nem mint csak baráttal..
2011. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!