Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam. Mit jelent ez a reakció?

Figyelt kérdés
Megmondtam a lánynak, hogy szeretem, ő erre azt mondta, hogy ez fura, mert még alig beszéltünk. Szerinte FURA.
2011. aug. 28. 10:30
 1/7 skarma ***** válasza:
Hát, biztos meglepődött. Mennyit beszéltetek eddig? Lehet hogy jogos a csodálkozása és csak te érzed úgy, mintha 1000 éve ismernéd.
2011. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fura lenne egy ismeretség nélküli szerelem. Egyáltalán mibe szerethettél bele a külsején kívül?
2011. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hailey13 ***** válasza:

hogy lehet ilyet mondani?!

akkor már inkább hogy

nem vagy szimpatikus, hagyjuk

vagy oké, találkozzunk többet és majd kiderül.

de fura?!

2011. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jobban meg akart ismerni előtte, de szerintem találkozna veled 20L
2011. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát igen, a tipikus ok nélkül, gyorsan beleszeretünk valakibe, a lánynak meg derült égből villámcsapás :D


te mit reagálnál, ha, mondjuk egy visszahúzodó lány, akit társaságban csak 4.edjére látsz, ezt mondaná?

2011. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:
100%
jogos, hogy furcsálja, hiszen nem is ismeritek egymást. így joggal gondolja, hogy max. külsőre tetszik Neked. igyekezz jobban megismerni.
2011. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kérdezte, hogy mi tetszik rajta, mondtam, hogy jófej már vagy 100-szor, persze mindig letagadta, meg a külsejéről is sokat mondtam
2011. aug. 28. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!