Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam egy csajnak és jól reagált és azt mondta még gondolkozik rajta de olyan hülyén érzem magam miért van ez és szerintetek igent mondd a lány?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs, a szerelmen nem kell gondolkozni. Legyél vele elővigyázatos
2010. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha úgy érezné rábólintott volna h ő is így érez

húzza az időt gondolkodik h utasítson el finoman

majd jön a kifogás: nincs időm rád, jobbat érdeemelsz, annyit csalódtam mostanság a fiúkban, nem hevertem ki az előzőt stb

készülj fel :(

2010. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt velem is,de ott én mentem oda a pasihoz,azt mondta, h gondolkodik,és azóta eltelt 5 év,és semmi nem lett belőle...
2010. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de tuti nem lesz belőle semmi.. Hány évesek vagytok? HA azt mondja, h gondolkozik, az már rég rossz...
2010. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt a helyzet,csak a történetben én voltam az,akihez odajöttek.2 évig azt mondtam,hogy nem.Nem magyarázkodtam,nem találtam kifogásokat.Csak nem.Aztán megenyhültem,beadtam a derekam és már másfél éve vele vagyok.Szerintem ez egyénfüggő.
2010. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De már mondott olyamokat is hogy jóképü stb.
2010. okt. 11. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is egyénfüggő, mert ha te fiu vagy, és odamész egy lányhoz, lehet hogy azért mondja, hogy még gondolkozik, hogy ne hidd hogy könnyen megkapható. Vagy lehet hogy fél attól hogy fogadtál a haverjaiddal hogy megtudod szerezni meg ilyenek. sajnos elég sok ilyenről lehet hallani:S
2010. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha azt mondta "gondolkozik", akkor gondolkozik, lehet, hogy csak nem akarja elrontani a barátságotokat(ha jóban vagytok). :)
2012. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!