Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb nőnek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért kell egyfolytában vissza igazolás még akkor is amikor egy bombázó? Miért nem hiszik el hogy ő a mindenünk és a számunkra tökéletes nő?

Figyelt kérdés
Miért kell nekik mindig bizonygatni hogy ők a legjobbak és a legszebbek számunkra??Miért nem hiszik el magukról hogy szépek és ő a mindenünk és soha nem cserélnénk le egy másikra??
2011. aug. 28. 13:27
1 2
 1/16 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Hát ha valaki ezt megfejti, az valami látnoki képességekkel rendelkezik..
2011. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőnek nincs kellő önbizalma, még ha bombanő is, ahogy írtad.

Ezen lehet segíteni, de csak akkor ha ő is akarja..

Legalábbis én így látom, nőként.

2011. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés amire magam sem tudom a választ...(nő)
2011. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Nőt ne dicsérj soha! Mert a végén még elhiszi, hogy úgy is van és eszébe jut, hogyha ilyen jó csaj, akkor mi a fenének van veled, mikor találhat magának sokkal jobbat is.
2011. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Nagyon szeretheted a párodat, ha így érzel, vagy legalábbis saját magadat tartod sokra...

2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ha jól tudom ez manapság van így!Nos az az oka h a média nagyon a modelleket reklámozza és nincs önbizalmuk!
2011. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne dicsérj nőt mert el hiszi és el hagy egy jobbért... Sokra becsülöd magad kedves válaszoló! :) Nem semmi!
2011. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 .Daniel. ***** válasza:
100%
Most találtam ki egy technikát.:D Szerintem jó de mondjátok meg Ti. 2 féle csaj mondja ezt és nem hiszi el. Az egyik akinek nincs önbizalma és nem hiszi magáról hogy szép. A másik meg aki pontosan tudja hogy az csak eljátsza hogy nem hiszi(cédag*cik:)) és ez simogatja az egójukat. Tehát a technikám: 2-3x mond neki hogy szép vagy és erre jön majd a jaj nem hiszem el, ne viccelj csirip csirip. Aztán mond ezt: igazad van azaz igazság hogy tényleg nem vagy a legszebb - ez nem durva de hát ugye ez az igazság. Az aki önbizalomhiányból mondja nem fog megsértődni mert nem hazudtál neki és ezt ő is így gondolja. Aki meg csak megjátsza na ott nemtudom mi fog történni de biztos nem fog helyeselni. Ha meg az önbizalom hiányos csaj megsértődik azt ott kell hagyni mert aki megsértődik az igazságon azzal én nem kezdek párkapcsolatot.
2011. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Najó akkor most elárulok egy titkot én pl elfogadom magam de valamiért úgy gondolom h mások nem láthatnak szépnek még akkor sem ha pozitív kritikát kapok nem értem miért!De én mások főleg fiúk elött ilyet nem is mernék mondani h nem vagyok szép pont attól tartva h azt mondja h tényleg nem nem sétődnék meg de félek a ténytől h beigazolódik amit gondolok úgyhogy jó a tanács ami Daniel mondott mert ha egy lány így mer sírni neked h nem szép akkor az azért van mert valahol biztos lehet h azt mondod h de az vagy!Kivétel ha olyan pasifelkérős menj oda hozzá ha tetszik bíztatást viszel véghez és nem mer odamenni akkor kínomban én is ezzel jönnék!
2011. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretheted a párodat, ha így érzel, vagy egalábbis saját magadat tartod sokra..."


Hidd el nincsenek önértékelési zavaraim. Aki lepontozott vagy nők voltak, akiknek piszkálja az egóját vagy olyan férfiak, akiknek lövése nincs a nőkhöz. :)

2011. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!