Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység = szerelem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden esetben. Van mikor a megszokás válthatja ki, legalábbis nálam így volt egy baráttal.
2011. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
50%
dehogyis! az az igazi szerelem ahol megmarad a szabadságod!!!
2011. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nem...féltékenység=önzés


a szerelemhez semmi köze

2011. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
részéről (fiú) barátságból lett szerelem...én (lány) pedig nem tudom...nemrég beszélt a csajos ügyeiről és olyan hatalmas féltékenység fogott el, amilyet még sosem éreztem...
2011. aug. 28. 22:50
 5/17 anonim ***** válasza:
ha pld haverod felszed egy csajt és te fétékeny leszel mert te is felszednéd azt a csajot akkor igaz lehet de pld x menő meg stb és féltékeny vagy akkor nem
2011. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység nem csak szerelemhez köthető. Lehetsz féltékeny egy barátra is vagy tesódra. Lehetsz szerelem miatt féltékeny.
2011. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Gyanús. De ha tovább erősödik az érzés, mondd el neki,de tudom, hogy nehéz lesz. De gyorsabban túlesel rajta, mint a folyamatos csendes féltékenykedéssel. Persze kérdés mit válaszol akkor ő.
2011. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Walk With Me ***** válasza:
100%
Okozhatja a birtoklási vágy, irigység, önzés is. Sőt, szerintem általában ezek miatt van, nem azért kell az a valaki mert annyira szeretjük, hanem mert nem akarjuk, hogy másé legyen.
2011. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyálatlán nem!!! A féltékenység hátterében legtöbbször valamiféle önbizalomhiány áll, vagy az, hogy aki féltékenykedik annak lehet vaj a füle mögött, mert ugye mindenki magából indul ki.

A féltélenység az egyik legveszélyesebb dolog egy kapcsolatban, szerintem még a legerősebb kapcsolatot is simán tönkreteheti rövid idő alatt...

Ha a kedvesem féltékeny akkor nem azt érzem, hogy szeret, hanem azt, hogy bizalmatlan és kicsit sértve is érzem magam emiatt, ha pedig ebből hiszti is van, akkor pedig tehetetlen kétségbeesést, mert még soha senkit nem csaltam meg és nem is szolgáltam rá soha arra, hogy bizalmatlan legyen velem bárki is... Szóval teljesen felesleges veszekedés a vége...

2011. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Az hülyeség h féltékenység = önzés. Én barátnőm is roppant féltékeny, de tudom hogy imád. Nagyon szeret, csak nem akarja, hogy elveszítsen.
2011. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!