Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk mért udvaroltok hetekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mért udvaroltok hetekig egy lánynak, ha utána csak úgy leléptek?

Figyelt kérdés

Udvarolt egy ideig egy srác,aztán egyik naprol a másikra már nm is hallok róla semmit.

Ez mért jó nektek(tisztelet a kivételnek) hogy hülyítitek a másikat?


2011. aug. 29. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Megunta hogy nem halad veled.
2011. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BlackSword ***** válasza:
90%
egyet értek az elsővel... Úgy vélte olyan, mint ha a falnak beszélne és inkább keresett egy másik lányt, aki esetleg veszi a lapot...
2011. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy csak megunta hogy nem léptél te is....viszont én 3 hónapig udvaroltam h aztán lekoptassank...netudd meg milyen rossz....szerintem ha lép egy srác és tetszik akkor tessék lépni :)
2011. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Itt pont ti hülyítitek a fiúkat. Azt hiszitek mindent megtehettek, játszadozhattok a másikkal. Elvártok mindent, de nem adtok semmit, vagy csak alig alig. Persze ha jön egy agresszív verőlegény, abba meg beleszeret a többség. Érdekes észjárás.
2011. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Beliel ***** válasza:
84%
Mert mi a f4szt szórakozzon veled? Nem léptél majd más fog neki.
2011. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert a lányok el szeretik titkolna azt a tényt hogy pasijuk is van. Lehet több is! És ezt gondolhatta a srác. Vagy csak nem jött veled közös nevezőre.
2011. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyi ideig udvarolt de most gondolj bele lépsz ahogy itt tanácsolják aztán meg azért lép le mert nem nem lehet veled beszélgetni stb.

na most komolyan jobb is hogy elhúzott

2011. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jól tette, én is meguntam volna. gondolom ez most rosszat tett a női önérzetednek kérdező...
2011. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
megunta hogy rá se szarsz :D
2011. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem adtál neki elég egyértelmű jeleket hogy értelmét lássa teperni,vagy nem voltál elég közvetlen,nem nyitottál feléje kellő képpen,elég sok oka lehet,de általában ezek szoktak lenni hogy nem kap elég vissza jelzést hogy akarod őt...
2011. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!