Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Vannak közös tetoválása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Vannak közös tetoválásaitok? Valamint: mit gondoltak az ilyesmiről?

Figyelt kérdés

Mi tervezzük, semmi konkrétat, hanem egy nonfiguratív mintát, de mind a kettőnkön ugyan az lenne. Így ha mondjuk nem lennénk örökké együtt akkor sem kell egy másik srácnak azzal szembesülnie, hogy egy Béla van a fenekemen.

Szerintetek?

21/L


2011. aug. 29. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

legnagyobb hülyeség a közös tetkó, sose értettem mire jó. amúgy a tetkókat imádom.


21F

2011. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi áron nem csináltatnék, a párom is ezen a véleményen van.
2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy, ez egy teljesen szubjektív vélemény, de a nonfiguratív tetoválás a tetoválás legalja, de csináljatok ha nektek bejön. A másik soha nem tenném egyik szerelmemet még a feleségemet se a bőrömre, még csak alternatív módon se amiről eszembe jut, ennyi erővel a következő páromnak azt mondom hogy nem jelent semmit? Ergo hazudok, ha meg őszinte vagyok akkor majd az lesz a baja hogy más nők emléke van a testemen. Család tag oké, mert a vér nem változik meg. De egy kapcsolat se tart örökké, legalább is nem tudni előre. Ha lesz scaládom szeretném a gyerekeimet magamra tetováltatni valamilyen módon, sőt még az anyámat is simán, de barátnőt feleséget élettársat soha semmi pénzért

Végezetül, ti testetek, ti dolgotok, ez csak az én véleményem.

2011. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is tervezzük, épp a napokban beszéltünk, beszélünk róla. Persze még nem most, hanem kb fél év mulva, és csak egy pici fél cm-s szimbólum. Igazából én kicsit meghátráltam, pont ilyen okból, hogy félek nem tart örökké. Erre párom csak annyit mondott, hogy akkor meg élete legszebb szakaszára fogja emlékeztetni, ha szétmegyünk, akkor is.

20/L

2011. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha szóval most szerelmes és ez élete legszebb szakasza, ha következő csajba lesz szerelmes az már nem lesz a legszebb? Na mindegy ti tudjátok.
2011. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

12.05

DETTÓ!! A barátom az aki inkább erősködik én pedig tartok tőle, mert senki és semmi nem garantálja, hogy örökké együtt leszünk... lehet csak egy nonfiguratív minta, de akkor is rá emlékeztet. Ő pedig azt mondja, hogy lehet, hogy nem leszünk örökké együtt, de rám szívesen fog emlékezni, míg az eddigiekre nem... ez viszont valamilyen szinten legyezgeti a hiúságomat...

2011. aug. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!