Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki, vagy túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, vagy túl sok a vesztenivalóm?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 19 éves lány vagyok. Van egy barátnőm, akivel évek óta nagyon jóban vagyunk. Sokat poénkodunk úgymond perverz dolgokról. És én mióta ismerem furcsán vonzódom hozzá, és hiába próbáltam bármit tenni ez ellen, nem ment. Még mindig ugyanezt érzem, és egyre rosszabb. Meglátom és egyszerűen már teljesen elvesztem az eszem, főleg ha hozzámér. Nem vagyok leszbikus ezt fontos leszögeznem.

Ami bonyolítja a dolgokat, az hogy van egy 3 éves kapcsolatom, amiben minden rendben van, és nagyon szeretem a barátomat, érzem, hogy ő az igazi.

Még egy bonyolító tényező, hogy a lány szerintem biztos nem leszbikus (bár én sem) sőt nem is olyan aki kipróbálná más csajjal. Még szűz, nem nagyon volt kapcsolata. Ezért félek elmondani neki, hogy mit érzek.

A héten pedig megyünk Pestre bulizni, és be van tervezve egy jó kis alkoholizálás előtte. Ettől is tartok, nehogy rámásszak...


2011. aug. 29. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszbikus vagy, hanem biszex, így hívják azokat akik mindkét nemhez vonzódnak. Ha úgy érzed, hogy nála semmi ilyesmi nincs, akkor ne mondd el neki...
2011. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából biszexnek sem érzem magam, mert ő az egyetlen lány akivel el tudnám képzelni... Ez az amiért nagyon furcsa az egész :/
2011. aug. 29. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy hány lány van, de vonzódsz a saját nemedhez ez tény. Ez olyan dolog, hogy van olyan, aki életében csak egy emberbe lesz szerelmes és csak vele tudja elképzelni az életét is, mégsem tartjuk ettől aszexuálisnak, mondván, hogy az egy az olyan, mintha nem is lenne :D
2011. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És a helyemben megkockáztatnátok, hogy elmondjátok neki?

Vagy ha buliban véletlen történne valami az kevésbé volna ciki, mert rá lehetne fogni az alkoholra?

2011. aug. 29. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges lenne elmondanod. Csak azért, mert nem tudsz megbirkózni az érzéssel, ne mondd el neki. Én a bulit javasolnám, ott mindketten oldottabbak lesztek, aztán ki tudja...
2011. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne mondd el és temesd el magadban az érzést :) ez a párkapcsolatod is tönkreteheti
2011. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!