Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki, hogy beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timido kérdése:

Megmondjam neki, hogy beleszerettem? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel lefeküdtem, meg nagyon aranyos volt velem. Ő azt mondta, hogy nem akar semmiféle kapcsolatot.

De én beleszerettem. Nagyon szenvedek. Nem is találkozunk, mert soha nem ér rá (nem akar ráérni)

Szerintetek megpróbáljam vele megbeszélni? Mert nagyon szenvedek.

Ez a második csalódásom, az elsőnél is beleszerettem, aztán a srác nem is akart látni, és közel 3 évig elhúzodott :( Most nem akarok annyi ideig szenvedni miatta. Könnyebb lenne ha elmondanám neki, hogy érzek?

ő 22 én 18 vagyok


2011. okt. 27. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Mi ez a megbeszélés mánia bakker, nem értem. Hogy képzeled?


te -Szeretlek

ő -Hát izé... az baj, mert én nem

te -Brühühű, csak arra kellettem?!

ő -Igen, de sosem igértem mást.


Ezek után jobb lenne?

2011. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van. inkább nem mondom meg neki. köszönöm a válaszod
2011. okt. 27. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor már rájöttél:)

Én is csak azt mondtam volna meg ne mond neki. Én hasonlóan elhittem egy hülye srácnak az összes mondókáját, hogy örökké szeretni fog, meg hogy ha meghalunk a következő életben is egymást keressük majd és én is beleestem mint a gödörbe.

Aztán egyik napról a másikra dobott, hogy nem szeret én meg mondogattam de én mindennél jobban szeretem és még utána is játszott picit velem.


Tehát főleg ilyen helyzetben ne mond meg neki, mert azzal neked lenne szarabb.

2011. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ó, milyen édes és tipikus. Adott egy lány, aki odaadja magát a szőke hercegnek, gondolván, hogy így magához láncolja. Azonban a fiúcska ezt egészen másképp gondolja, neki csak egy strigula a lány. A csaj persze beleszeret, aztán jön a sírás...

Ti soha nem tanultok?

2011. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is beleestem ebbe a hibába de sosse mondtam el neki hogy szerettem és én is szenvedtem miatta :( párkapcs helyett szexkapcs lett amire nem számítottam de mégis mindig lejártam hozzá hiába tudtam hogy nem lesz köztűnk semmi reménykedtem... majd a legjobb barátom segíttet hogy túl tedjem magamat rajta igaz 2-3 hónapig tartott de sikerűlt most pedig újra szerelmes vagyok és abba a fiúba aki visszont szeret :)
2011. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hotshot ***** válasza:
100%
Én azt hittem hogy ilyen csak a filmekben van ^^
2011. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!