Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátnőm lejárat a barátaim előtt.

Figyelt kérdés
Értelmiségi baráti társaságom van , a társaság nagy minden tagja egyetemre jár, a barátnőm nem ő jelenleg egy okj tanfolyamot végez , azzal is kilóg a társaságból ,hogy nem tud sok témához hozzászólni PL:természettudományok, filozófia, politika.
2011. aug. 29. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
és ezért járat le mert nem egy okostojás? :S tudja szegény lány a gondolataidat?
2011. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele és keress egy szintedhez megfelelő, okoska barátnőt. elég sznob lehetsz
2011. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Te járatod le magad ezzel a kérdéssel. Az iskolai végzettséged ellenére jó nagy paraszt lehetsz. Szerintem keress magadnak másik, hozzád hasonlóan buta, sekélyes barátnőt.
2011. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
keress egy hozzád hasonló sznobot
2011. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én ismerek olyanokat, akik hiába jártak egyetemre, se helyesen nem tudnak írni, sem értelmesen beszélni. míg lehet, hogy egy "egyszerűbbel" sokkal jobban elbeszélget az ember. Nem iskolai végzettség kérdése az intelligencia...
2011. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
SZNOB VAGY
2011. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
ez nem sznobság. nem az okj a gond, hanem az, h a lány műveletlen. keress műveltet v kupáld ki. komolyan nincs más megoldás. én is rosszul érzem magam olyan társaságban, ahol pl nem lehet értelmes témákról beszélgetni, mert a társaság nincs képben.
2011. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszra nem is reagálok...

Szerintem szakíts a lánnyal, mert nálad sokkal de sokkal jobbat érdemel. Mondd el neki, hogy így gondolkodsz, az már neki elég ok lesz arra, hogy dobjon téged, hiszen attól hogy nem tud hozzászolni a filozófiához, és a természettudományokhoz, még nem feltétlenül buta. És akkor mi van ha ezekhez nem ért???? Én sem sokat, mégsem tartom magamat butának. Sőt, még OKJ-re is járok, mégis a rengeteg egyetemistánál értelmesebbnek tartom magam/tartanak mások. A diploma és az egyetem nem minden, az nem az eszedről ad papírt. Undorító, hogy így gondolkodnak az emberek. Felszínes vagy. Keress hozzád illő lányt, van ilyenekből is elég. de ha a társaságodban majd ő köröz le mindenben, okosabbnak fog tűnni nálad, akkor meg az lesz a bajod. Az ilyeneknek soha semmi nem felel meg, csak maguk. Sok sikert..... (!) --> ha olyan okos vagy ezt is tudod mit jelent :D

20/L

2011. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
előtted lévő vagyok. én is okj-ra jártam 2 évet. most egyetemen vagyok. nem nézem le az okj-s képzéseket, de ha vkinek nem szélesebb a látóköre, akk az igenis szokatlan egy nagyvilágibb v tudom is én, h mi a jó szó- társaságban. a műveltség nem iskola kérdése. és az értelmiségi és nem értelmiségi emberek között van sajnso különbség. hosszú távon valakinek alkalmazkodnia kell...
2011. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én diplomás vagyok, és mellé van három okj. végzettségem. Szar a helyesírásom sajnos.. nem tehetek róla.. ha sietek még gázabb.. próbálom korigálni.. hozzá tudok szólni a témákhoz, pszihológia filozófia, politika,van véleményem stb.. párom immáron 12 éve egy nyolc általánossal és okj végzettséggel rendelkező egyén. Ezekkel a témákkal ő is tud mit kezdeni.. :) nem a végzettségtől leszel valaki..

diplomával is lehetsz hü.lye... nekem volt olyan évfolyamtársam aki négy évig nem tanult.. mindig puskázott.. még államvizsgán is.. és képzeld..kitünő lett a diplomája..... no comment

28n

2011. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!