Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még sose volt barátnőm még egy csók se, barátaim azt hiszik már nem vagyok szűz, ez szánalmas?

Figyelt kérdés
Mindenki azt hiszi hogy már nem vagyok szűz meg volt már barátnőm, mert tudom hogy ciki lenne ha elmondanám. Nem merek kezdeményezni semmilyen lánynál még ha ők oda is jönnek vagy ilyenek. Már tiszta depis kezdek lenni emiatt persze másoknak nem mutatom de itthon magányomban mindig nagyon magamba esek és néha alkoholhoz is nyúlok.
2011. ápr. 9. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas az, hogy

1. A barátaid annyira sem ismernek, hogy ezt tudják rólad.

2. Ezt valami világrengető problémaként éled meg.

2011. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
mondd el nekik.. kiröhögik magukat 3 nap alatt utána minden megy tovább, és esetleg segítenek normális csajt keresni..
2011. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 essney ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem szánalmas, viszont a barátaiddal tényleg lehet valami gond... ha igazán jó barátaid, elfogadnak ahogy vagy, és ez sem fogja őket zavarni, ha pedig nem igy van, akkor nem is érdemlik meg hogy velük barázkozz.

de ha látod hogy bejössz egy lánynak akkor nem értem miért nem mész bele a dologba:S lehet hogy nem kéne igy rágörcsölnöd erre, csak légy önmagad és egyszer úgyis találkozol valakivel akinek te leszel a tökéletes "szőke herceg" ;)

2011. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló 2. pontjánál hülyeséget írt!

Kíváncsi vagyok ha te lennél a helyében, hogy gondolkodnál. Én is 18 vagyok, lány és még csókon se vagyok túl. Néha annyira magam alatt vagyok. És ebben a mai világban szerintem érthető...

2011. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én meg most leszek 20 éves és szűz vagyok borzalmas:D
2011. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Én meg 19 vagyok és 4 éve élek sexuális életet :D De amugy ha irsz 1 msnt vagy valami akkor tudok adni pár tanácsot max ha közelbe laksz eljössz velünk néhányszor 1-2 jó helyre :D
2011. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az tényleg nagy gáz hogy a barátaid ennyire nem ismernek!!

Meg az is fura hogy ennyire nem bízol azokban akiket a barátaidnak nevezel hogy nem osztod meg velük az életed történéseit..:S

Amúgy meg nem ciki hogy 18évesen szűz vagy..:)

Tudom milyen depresszióba lehet esni ilyenkor..de azért emiatt ne legyél alkoholista!

Üdv:17/L

2011. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én meg pár hét múlva 21 leszek és még szűz vagyok, sosem volt barátom, és még csak nem is csókolóztam. Nagyon szeretnék barátot, de nem azért mert, jaj szánalmas, hogy nem volt, vagy hogy mert más mit gondol, hanem mert hiányzik a szeretet, meg hogy valakit tudjak szeretni. De tudom, hogy hiába vagyok egy ápolt, dekoratív csajszi, úgy sem jön össze, mert nem vagyok egy rámenős p*csa, sajnos az igazság az, hogy csak az olyan lányoknak jön össze, legalábbis a környezetemben ezt látom, akik meg kivételek azok a szabályt erősítik, de talán egy lányt ismerek, aki kivétel ez alól.

20/L

2011. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 pityke19 válasza:

hát utolsó ritka az ilyen lány:D föleg hogy "szép" vagy mert az oké hogy nekem nem volt még barátnőm na de nem vagyok a legszebb srác.

De ha ilyen barátaid vannak kérdező az már régen rossz 20 évesen én is szűz vagyok és nem nevetnek ki a haverjaim:)

tudják azt hogy nem mászok rá minden csajra ha nem kivárom azt hogy találjak 1 lányt aki tényleg engem szeret bár lehet túl sokat akarok:)

2011. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Drága 11:04

Voltam a helyében (nagyrészt, 17 éves korom végefele történt meg az első. az nem sok különbség.) És egyáltalán nem ütött szíven. Na?

[első voltam]

2011. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!