Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi dolgok amik lehet lényege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi dolgok amik lehet lényegesek vagy csak én vagyok buta?

Figyelt kérdés
1hónappal vagyok együtt a barátnőmmel igen szeretjük egymást , ismertük már egymást 1éve és 4hónapig mindent megbeszéltünk mint barátok 2hónapja kezdődőtt a baráton tul kapcsolat.. sokáig ugy beszélgettünk csak msnen h még azelőtt élőbe csak köszötünk egymásnak vagy max pár szó , és régi msn naplókat olvastam azokat amikor még élőbe nem beszéltem vele és teljesen másnak tünők én is meg ő is és nem tudom ahogy olvasom ezeket elmegy a kedvem tőle meg rossz kedvem lesz. de most már mint ha teljesen mások lennénk. most nem tudom hogy én változtam ennyit vagy csak azért van ez mert olyannal beszéltem akit nem ismertem teljesen személyesen. ne törödjek ezzel és csak a kapcsolatra figyeljek? ez most igen megkevert.
2009. ápr. 18. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
en a helyedbe a kapcsolatra figyelnek csak...nem torodnek evel
2009. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
változnak az idők
2009. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Milyen érzést vált ki? Hiányzik a régi idő,amikor még "olyanok" voltatok,vagy pont,hogy rossz emlék és el akarod felejteni? Milyen értelemben és irányban változtatok?


18/L

2009. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, van az így!!! Nekem volt egy hasonlóm, elkezdtunk egy sráccal írni, és én is csak messzirol láttam a sulinkban.... Mikor találkoztunk, két randi után azt mondta hogy nemvagyok beszédes és hogy ezért nem vagyok az esete!!! Hát nem esett valami jól, de a neten senkit sem lehet kiismerni, és ha már egy ilyen nagyszáju (jó értelemben :) ) lány nem beszédes mint én....
2009. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
másabb inkább , sokkal inkább szeretjük egymást közvetlenebbek vagyunk és jobb , inkabb a magam szempontjan érzem furának h irhattam csomo idiota dologról , igy h ennyire ismerjük egymást jobb meg minden de ha ezeket nézem akkor meg nem tudom hogy végülis mi h lehetünk együtt amikor egy hülye voltam ? szoval nem tudom mit csináljak de most ez igen rossz .
2009. ápr. 18. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem voltál hülye,csak őszinte.És ezt értékeli Benned.Ne sajnáld,hogy azt írtál,amit írtál.A baj akkor kezdődik,ha félreértitek egymást.
2009. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
milyen dolgokban érted a félreértést? igazából sokáig huzta az agyam mire összejöttünk aztán most meg már nagyon szeretjük egymást , csak félek h nem fog igy maradni
2009. ápr. 18. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A 22.46-os vagyok.Félreérteni csak írásban lehet egymást.Mert ugyanaz a szó másnak mást jelenthet.Ez élőben nem fordul elő.Ha találkoztok és szeretitek egymást,akkor minden rendben van.Hogy mi fog történni,az csak rajtatok múlik.Mindig ,minden változik,ahogy csiszolódtok össze.Sok sikert.
2009. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!