Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatotokra is kihatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatotokra is kihatnak az anyagi dolgok? Hogyan kezelitek őket?

Figyelt kérdés

mi már elég régóta együtt élünk, eddig nem volt probléma, most meg mindennap azon vitázunk , hogy minek vettük fel a hitelt ,ha veszek egy gyümölcsöt minek vettem csak + kiadás

én is eléggé kiakadok rá ha vesz egy fölösleges dolgot

és nem igazán tudom ezt kezelni


2011. okt. 22. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az anyagi dolgok úgy hatnak ki. Hogy ha mondjuk nincs pénzed akkor stressz, szorongsz, akármi. És ez az ami kihat a kapcsolatodra. Szóval hat ja.


Öszintén nem hiszem hogy ezt igazán lehet kezelni, ha nincs nincs, amíg nem rendeződik az anyagi helyzet addig max meglehet próbálni felfogni hogy ok ez most egyikőnk hibája se, és próbáljuk meg felnőtt ként kezelni egymás bántása nélkül.

2011. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napietus ***** válasza:

az anyagi dolgok minden kapcsolatban, házasságban beszédtémák, ez természetes (nálunk ráadásul a cég is közös). viszont nem veszekedni kell, hanem együtt megoldást keresni és találni a problémákra, együtt kell előre jutni.


vezetsz háztartási könyvet (kézzel vagy gépen, mindegy)? ha nem, az hiba, kezdd el. írd fel, mennyi jut egy hónapra, osszátok be előre. napi szinten írd a kiadásokat lalkiismeretesen, a kicsiket is (ha pl. feladsz egy levelet). igyekezzetek tartani magatokat a célhoz, és hó végén kiderül, mennyire sikerült, illetve miért nem. tehát hol folyik el a pénz.


hogy kicsit jobb kedved legyen:


"K*rvára meg a pénz." mondat anyám is, apám is, csak más-más hangsúllyal...


29/n

2011. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 napietus ***** válasza:

az anyagi dolgok minden kapcsolatban, házasságban beszédtémák, ez természetes (nálunk ráadásul a cég is közös). viszont nem veszekedni kell, hanem együtt megoldást keresni és találni a problémákra, együtt kell előre jutni.


vezetsz háztartási könyvet (kézzel vagy gépen, mindegy)? ha nem, az hiba, kezdd el. írd fel, mennyi jut egy hónapra, osszátok be előre. napi szinten írd a kiadásokat lalkiismeretesen, a kicsiket is (ha pl. feladsz egy levelet). igyekezzetek tartani magatokat a célhoz, és hó végén kiderül, mennyire sikerült, illetve miért nem. tehát hol folyik el a pénz.


hogy kicsit jobb kedved legyen:


"K*rvára megy a pénz." mondat anyám is, apám is, csak más-más hangsúllyal...


29/n

2011. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!