Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13éves vagyok és egy ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves vagyok és egy ugyan ilyen idős fiúnak tetszem. Nagyon szeretem a stílusát és a humorát, csak nem igazán az az álompasi. Járjak vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha kitűnő vagy a BME-n megbecsüllek.HA kitünő vagy bölcsészeten leszarlak.Ugyan ilyen összefüggés van a suliknál is.De komolyan miért teszel fel egy ilyen kérdést?Ez olyan mint amikor valaki megkérdezi hogy az A vagy a B sapkát vegyem meg.A másik ember az A-t mondja de te úgy is a B-t veszed meg mert neked az kell csak azért kérdezted meg...mert....nem tudom.
2011. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom ez az oldal azért van hogy kérdéseket tegyünk fel. Kihasználtam az oldal adta lehetőséget... és kaptam egy két jó tanácsot. ENNYI.
2011. aug. 29. 22:26
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

13 évesen ne foglalkozz még ilyen dolgokkal és főleg ne legyél ilyen flegma valószínűleg nálad idősebb válaszolókkal.


Ne járj vele, később sem fogod megbánni, hogy megkíméled magad ilyenektől.

2011. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

needtoknow válasza:


Aludj, holnap után iskola.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:52



nála a pont

2011. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én nagyon jól tudom, hogy miért kapsz számodra nem megfelelő választ. Az ok egyszerű! Magánéletű kérdésekben mindenkinek magának kell boldogulnia. Gondolj bele: mi lenne ha anyukád csak azért jött volna össze fateroddal, mert a piacon azt mondták ,hogy illik hozzá? És ha azt mondják, hogy nem illenek össze akkor most Te hol lennél?

És ha Júlia azért nem jön össze Rómeóval ,mert a papon kívül mindenki ellenezte, akkor most nem venne el a gyerek életéből 45 percet egy irodalom óra. Én nem lenne történet.


Szóval azt értsd meg, hogy a szív dolgaiba másnak nincs beleszólása, így kb. a leghasznosabb tanács is annyi ért, mintha azt kérnéd tőlünk, hogy a nagylábujjadon lévő szálkát innen a monitor mögül piszkáljuk ki tűvel: no comment.


22/L

2011. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!