Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy elég jó barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem csak barátilag fontos, viszont úgy nagyon, többet nem érzek iránta, de a hangulat úgy adta, hogy összejöttünk, megcsókolt. Most próbálom kerülni a beszélgetéseket vele. Hogy tudnám finoman megmondani neki, hogy meggondolatlanság volt ez a részemről? Most már azt is elviselem, ha már nem leszünk olyan jóban, mint eddig, csak ezen legyek túl, mert pár napja nem tudok aludni, olyan ideges vagyok.
2011. aug. 29. 22:42
1 2
 1/11 Dr. Endressy László ***** válasza:
100%

Hajaj... ez elég szar ügy...


csak ne a "maradjunkinkábbbarátok" sémát dobd be, mert attól falra mászik mindenki:D

2011. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már azon is agyaltam, hogy idővel kialakulhat valami, de semmilyen vonzódást nem érzek és így nem jó vele lenni...ááá miért nem tudtam előtte átrágni a kérdést?

Köszi a választ egyébként :)

2011. aug. 29. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből semmi jó nem lesz, gondolom nem azért csókolt meg, mert aranyos a mosolyod. Próbáld elmagyarázni, jobbat nem tudsz tenni, de a maradjunk barátok dolog tényleg unalmas már, meg amúgy is...


Ebből sehogy sem jöhetsz ki jól, de legalább próbáld meg a legjobban. Ne bántsd.

2011. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Ha elég jó barátok vagytok ezt így elég jól elmondhatnád neki is.
2011. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 twinky ***** válasza:
100%
Brokeback Mountain-effektus
2011. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És azt hogy csináljam, hogy ne bántsam meg? Lehet egyáltalán ezt úgy csinálni? :(

2011. aug. 29. 23:01
 7/11 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Hát szarul esik neki majd az biztos...de idővel kiheveri.
2011. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
45%
Hát ezt már elcseszted... Gratulálok... Nem kellett volna összejönni vele...
2011. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi, erre már én is rájöttem. Hidd el, én bánom a legjobban ezt az egészet.
2011. aug. 29. 23:29
 10/11 BlackSword ***** válasza:
100%
Nézd!!! Ha egy lányt az ágyamba kívánok, akkor nem barátkozni akarok vele... Szóval sok jóra ne számíts... Ha mégsem ez a helyzet, és keresni fog akkor az ő érdekében küld el... Mert akkor még reménykedni fog...
2011. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!