Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy fiúval, viszont még előtte való nap a volt barátommal lefeküdtem. Most az is lehet, hogy terhes vagyok, és nem tudom, mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Az előző barátommal több mint 4 évig voltam együtt, ennek lassan 4 hónapja vége lett. Aztán még régebben megismertem egy fiút, aki minden áron össze akart velem jönni.Helyes, tetszett is, csak akkor még korainak találtam. Aztán most egy hónapja megbeszéltük, hogy akkor találkozunk.Msn-en nagyon sokat dumáltunk, már már kezdtem felé érzelmeket táplálni.A tali előtti nap lementem egy bárba, ahol a volt barátom jelen volt. Kicsit beszélgettünk, majd amikor mondtam hogy hazamegyek felajánlotta hogy hazavisz.Mivel már késő volt, elfogadtam. Aztán ház előtt még kicsit dumáltunk, végül feljött, és sajnos megtörtént aminek meg kellett történnie. Miután elment, hatalmas bűntudatom lett, a fiú végett. Habár nem voltunk még együtt, mégis úgy éreztem, hogy megcsaltam.A tali viszont nagyon jó volt...nagyon sokat beszélgettünk, kiismertük egymást amennyire tudtuk annyi idő alatt, és megbeszéltük, hogy megpróbáljuk együtt.Ennek lassan egy hónapja, barátommal minden szép és jó, csak van egy baj...Késik, és nekem mindig órára pontosan jön meg.Aztán vettem egy tesztet, ami azt mutatta, hogy pozitív. Rá nem sokkal egy másikat, mi szerint negatív. Majd a jövő héten megyek dokihoz.De ha esetleg teherbe estem, akkor hogyan mondom el a barátomnak...már nagyon szeretem, teljesen más mint a volt barátom, és nagyon rosszul érzem magam ez miatt az egész miatt..nem tudom, mit csinálhatnék?
2010. szept. 4. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobban járnál ha elvetetnéd..tudom nem könnyű de szerintem rohadtul nem úgy álltok hogy neked most gyerek kéne...
2010. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

na ez az igazi sz*rtorta

doki aztán beszéld meg mindkét sráccal hogy mivan

2010. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhes vagy nincs kétség:/ na jó 99% mivel van pozi teszted:/nem irigyellek
2010. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te is egy szajha vagy és nagyon sajnálom az új fiúdat,remélem két lábbal rúg ki!
2010. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!