Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a szüleit megbékíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a szüleit megbékíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátnőm szülei nem szeretnék azt, h találkozzunk, meg azt mondják neki, h ráér majd a pasizással 3-4év múlva egy vele egykorúval. De én szeretem őt és látom rajta, h ő is szeret engem. Próbálja a szüleit megbékíteni, de eddig nemnagy sikerrel. Az anyja még meg is üzente nekem a lányon keresztül, h "ne akard megismerni az apját". De ez a fenyegetés nem ijeszt el engem.

(15/l és 18/f)


2011. aug. 30. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira szeretitek egymást, akkor próbáljatok meg beszélni a szülőkkel, hogy nem az a szándékod, hogy ágyba csald a kislányukat, hanem valóban szereted.
2011. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

gondoltam már erre csak van egy kis probléma

a szülei nagyon szígorúak

és 100km-re lakunk egymástól (de, ha sikerül a szüleit meggyőzni, akk kéthetente tudnánk találkozni)


most leszek végzős és jövőre meg a nekik szomszédos településre megyek majd fősulira így jövőre akár naponta láthatjuk egymást :)

2011. aug. 30. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:

A legszigorúbb szülőket is meglehet enyhíteni:) Szerintem valahogy próbáljatok meg beszélni a szülőkkel, más nemhiszem, hogy nagyon lenne.:S

Első voltam.

2011. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jó5let

vmi tipp, h hogyan tudnám megnyerni?

2011. aug. 30. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzájuk, mutatkozz be, próbáljatok beszélgetni. És valahogy finoman közöld, hogy nem csak ágyba akarod csalni a csajszit, hanem tényleg szereted őt.Légy határozott fellépésű,de azért ne túlságosan. :)
2011. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó5let
2011. aug. 30. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:

a lánynak ki kéne állnia magáért.

csak megbíznak benne annyira a szülei, hogy ha nyíltan megmondja, hogy egyelőre szexről szó sincs, elhiszik neki.

verje ki a hisztit, ha most nem mer kiállni magáért, 25 évesen is engedélyt kell majd kérnie, hogy randizhasson valakivel.

2011. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak az a gond, h a szülei tanárok és a munkahelyről már megtanulták egyes dolgok kezelését
2011. aug. 30. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:

én akkor is úgy gondolom, hogy ez főként a lány dolga.

különben meg se fogják engedni, hogy átmenj, és bemutatkozz, vagy ha mégis, bármit csinálsz, csak rosszul jöhetsz ki belőle.


és iszonyat primitív, amit a szülők csinálnak. tudhatnák, hogy a tiltásnak sosincs eredménye. minimum, hogy adnék egy esélyt a lányom szerelmének, hallomásból bármennyire is rosszul vélekedem róla.


hát igen, általában a tanárok és a pszichológusok a legrosszabb szülők.

2011. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

de az a durva, h a szülei nem is ismernek engem és úgy akarják megtiltani.

A lánnyal és a legjobb barátnőjével már jóideje ismerjük egymást, de a szülők...

2011. aug. 30. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!