Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértettem a párom. Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértettem a párom. Mivel tudom őt megbékíteni?

Figyelt kérdés
Az apjához hasonlította, pedig nem olyan. Ezt ő nagyon komolyan vette és megharagudott. Először a telefont sem akarta felvenni, de utána beszéltünk és azt mondta, hogy nem haragszik, de én úgyis tudom, hogy benne maradt a tüske. Hogy tudnám őt megbékíteni és elfelejtetni vele ezt az egy mondatot?
2011. ápr. 4. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Vedd ki a tüskét belőle,de a helye ugyis látszani fog egy darabig.
2011. ápr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd meg neki, hogy nem így gondoltad és felejtse el az egészet, te pedig soha senkit ne hasonlítgass senkihez sem, mert minden ember egyedi és megismételhetetlen!Sok sikert!
2011. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi azt mondja, hogy megbocsjt, akkor azt a nőkkel ellentétben komolyan is gondolja, el akarja felejteni, szóval ne hozd fel állandóan. Sőt egyáltalán. Főzz neki egy finom vacsorát és kényeztesd kicsit...Ennyi.
2011. ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy nem teljes egészében kiköpött apja, hanem ebben és ebben a tulajdonságában hasonlít hozzá. A véleményed, s pláne a hasonlóság miatt nem kell bocsánatot kérned! Pláne, hogy ha a párod adott tulajdonsága zavar, akkor még ki fog jönni belőled néhányszor a véleményed az elkövetkező évtizedekben. Ha mindig bocsánatot kérsz utána, nem fog komolyan venni, s nem fog javítani a rossz tulajdonságán.
2011. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 3. válaszadónál a pont, szerintem.

Ha azt mondta, megbocsájt, akkor úgy is gondolja, főleg, ha nem emlegeted a témát többé.

Egy kis plusz kedvesség, figyelem, cirógatás, persze ne feltűnően, hogy azt érezze, ezt most kárpótlásként kapja, hanem azért mert szereted.

2011. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
basszatok egy jó kiadósat, az mindig megoldás
2011. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megbocsájtott, akkor már ne "engesztelgesd".Így csak újra felmelegíted a sértés emlékét.
2011. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
basszatok egy jó kiadósat, az mindig megoldás
2011. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Külsőleg hasonlít az apjára csak, belsőleg különbözik. Annyi a hasonlóság, hogy ugyanolyan makacs és akaratos mint az apja. Eléri a célját bármi áron.Ami nem baj, csak néha kicsit idegesítő. és azért nem szereti ha az apjához van hasonlítva, mert az apja alkoholista, bagós, még kicsik voltak verte őket, nem kaptak enni, kést vágott a gyerekekbe, stb. stb. Párom ezzel ellentétbe figyelmes, gondoskodó és egyáltalán nem agresszív. Így megértem, hogy rosszul esett neki, de nem engedte, hogy befejezem a mondatot. Csak rosszul esik nekem is, mert nagyon szeretem őt és nem akartam megbántani. De tudom a kapcsolatokban ez néha összejön.
2011. ápr. 4. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Kufircoljatok egy jòt mond neki hogy fenekej el rossz voltam büntes meg ez tuti hat ha nem akor üt
2011. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!