Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitkéne tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mepgróbálom röviden leírni.Volt egy lány akivel nagyon jóba voltam régebben de xy okok miatt végül nemlett belőle semmi és nem is beszéltünk utána.Közben én elég jóba lettem a legjobb barátnőjével és össze is jöttünk,de nem az igazi az egész így most végülis nincs semmi.Aztán nemrég újra elkezdtünk beszélni az előző lánnyal és nagyon jól elvagyunk meg minden.Nemtudom most mitcsináljak mindkettőt választhatnám,de amelyikkel voltam elég sokat vitázunk stb,a másikkal viszont nagyonjól elvagyunk és lehet mégérné megpróbálni...csak legjobb barátnők és....Szerintetek?
2011. aug. 30. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hozz össze egy hármas orgiát, aztán pattintsd le őket.
2011. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dr. Endressy László ***** válasza:

ha nem érzed jól magad mellette szakíts vele.


viszont ha összejössz a legjobb barátnőjével, tutti nem lesznek sokáig legjobb barátnők.

2011. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hallgass az érzéseidre ! és ha igazi bnők akkor úgy is meg tudják bezsni 1más közt
2011. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebből kiba nagy balhé lesz.
2011. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát fogalmam nincs milesz :S
2011. aug. 30. 12:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül velem is ez a helyzet, csak én vagyok az egyik csaj. Nem egyszerű eset, viszont ha tényleg veszekedtek, akkor nem éri meg együtt maradni.
2011. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hülye vagy ha azt hiszed h a legjobb barátnőjét félredobja miattad... még nem is jártok de ilyeneken fantáziálsz??? bilibe lóg a kezed öcskös
2011. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezt most nemértem.... miért dobná félre? csak annyi hogy választhatnám mindkét csajt és legjobb bnők és nemtudom melyiket kéne...
2011. aug. 30. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Válaszd a másik csajt, mert ha annyira jó lenne a helyzet a bnőddel akkor nem gondolkoztál a másik csajon. :)
2011. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*volna
2011. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!