Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitkéne tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mepgróbálom röviden leírni.Volt egy lány akivel nagyon jóba voltam régebben de xy okok miatt végül nemlett belőle semmi és nem is beszéltünk utána.Közben én elég jóba lettem a legjobb barátnőjével és össze is jöttünk,de nem az igazi az egész így most végülis nincs semmi.Aztán nemrég újra elkezdtünk beszélni az előző lánnyal és nagyon jól elvagyunk meg minden.Nemtudom most mitcsináljak mindkettőt választhatnám,de amelyikkel voltam elég sokat vitázunk stb,a másikkal viszont nagyonjól elvagyunk és lehet mégérné megpróbálni...csak legjobb barátnők és....Szerintetek?
2011. aug. 30. 12:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
lehet igazadvan,jólenne vele is a helyzet ha tudna változtatni pár dolgon de nemtudom beleverni a fejébe.... :)
2011. aug. 30. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!