Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasit választanátok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanátok és mi célból?

Figyelt kérdés

1-es pasi jól néz ki nagyon, 10en x éve nőzik, vérprofi, egyből levett a lábamról, de rengeteg csaj veszi körbe, folyton hívja valamelyik

nem nagyon gondolja komolyan egyikkel se, amolyan tipikus szingli típus viszont mikor vele vagyok nagyon odaadó (barátilag most)... valamit folyton beindít bennem, vonz a lénye


2-es nyugodtabb, szintén nagyon jól néz ki, komolyan gondolja a kapcsolatokat, ő is nagyon odaadó, de csak akit komolyan gondol. velem ilyen

őt régebb óta ismerem, szinte tökéletes férj jelölt, az a fajta aki a feleségének és a gyerekeinek mindent megad amit csak tud


20on felül vagyok

elkezdtem komolyan venni az életem, komolyabb terveim vannak

2est kéne választanom ugye?


azt ne írjátok hogy keressek egy harmadikat

eddig egyikbe se vagyok szerelemes ez tény de mind két pasi megfogott


2011. aug. 30. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
betonkeverő
2011. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gazdagabbat
2011. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is második. :/
2011. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok :D
2011. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szerelmes, egyiket se, egyébként engem az első taszítana, hogy (lehet, hogy) csak ki akar használni, de mondom, érzés nélkül egyik sem... a pasik sem állatok, hogy egy nemesebb célt szolgáljanak, emberként nézz rájuk!

22/L

2011. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első kéne.

Imádom ezt a hódító típust, úgyis megszelídül:)

2011. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudsz választani két ember között kérdezd meg magadtól, kinek mondanám azt, hogy: hiányozni fogsz, és kinek azt, hogy: könyörgöm ne menj el!"


Ha egyikkel se találkoznál többet melyik hiányozna jobban?

Nem az a lényeg, hogy mi kit választanánk, hanem, hogy te kit választasz! A leírásod édeskevés ahhoz, hogy két ember közül dönteni tudjak. De nem is nekem kell, hanem neked, a te életed.

2011. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a másodikat, sokkal megbízhatóbbnak tűnik..de te tudhatod csak igazán
2011. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a másodikat választanám a helyedben
2011. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te egyértelmüen az elsö Férfihoz vonzódsz és Te is azok közt a Nök között vagy akik olykor felhívják.

Hagyd a másodikat békén, neki olyan Nöre van szüksége akit nem gondolkodtat el az elsö.

2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!