Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis problémát találtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis problémát találtam a kapcsolatunkban, vagy talán nemis illunk ossze?

Figyelt kérdés
lassan már 4 honapja leszunk egyutt a barátnommel, az elején minden okés volt.Randi után már alig vártam h ujra egyutt legyunk, most meg ez az érzés (bennem)elgyengult,kb 2-2 és fél honaposan megemlitettem a szex témát neki, erre o ugy megijedt mintha a világ dolne ossze. normális csaj nemiszik, nemdohányzik, szorakozni ritkán jár. most már ugy veszem észre mintha csak barátként kezel/van velem. most mit csináljak. o 17 mult én 18 multam. koszi az értelmes válaszokat és bocs a helyesirásért
2011. szept. 25. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy csak egy kis kényeztetés kellene nekunk neki?(petting, szex még nem volt koztunk)
2011. szept. 25. 17:21
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyérzem hogy szerelembol barátság alakult ki :(
2011. szept. 25. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Elég éretlen lánnyal hozott össze a sors..
2011. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még nem volt petting sem? hát próbálkozz be :)
2011. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17:38-nak: ez lehet h igyvan , 17:40-nek: majd 7végén teszünk egy próbát aztán majd meglássuk mi lesz, majd közlöm az eredményt, köszi a válaszokat
2011. szept. 26. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!