Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennek a kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés

Már egy ideje (kb. 1,5 év) ismerjük egymás a párommal, de ez komolyabbra csak kb 1 hónapja fordult. Akkor döntöttük el hogy járjunk.

Viszont van egy kis bökkenő, hogy nem egy városban (sőt nem is egy országban lakunk; ő Magyarországon, én külföldön) lakunk, de kb 100 km választ el minket egymástól.

Minden héten ugye nem tudunk találkozni, főleg most hogy kezdődik az iskola.

De van amikor több napra is megyünk egymáshoz.

Nagyon jól kijövünk egymással.

Szerintetek lesz ennek a kapcsolatnak jövője?

17/F


2011. aug. 30. 15:10
 1/9 Szesze ***** válasza:
100%

Szerintem itt bárki bármit mond úgy is megpróbáljátok:)


Amúgy azt, hogy lesz-e jövője, azt csak az dötheti el, hogy milyen erős a szerelem köztetek:)

2011. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani. Megbíztok-e egymásban, megvisel-e benneteket a mindennapos kapcsolat hiánya (engem pl. tuti megviselne), van-e rá kilátás, hogy később közelebb lesztek egymáshoz stb. stb.
2011. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondoljátok akkor van jövője a kapcsolatnak.Mindent meg lehet oldani.
2011. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Párommal? De igy hogy PÁROMMAL? Mi vagy te valami lány?


17 éves vagy minimum 500 nőt el kell fogyasztanod életed végégig, szóval tessék belehúzni. A párod az lány, ugye?

2011. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen közelebb fogunk kerülni egymáshoz, de addig még van pár év (3)
2011. aug. 30. 15:18
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, lány képzeld.

Amúgy azért tettem fel a kérdést, mert ez a távolság zavar engem csak...

2011. aug. 30. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, mivel nem 100km-es a répám.
2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 evcsi_ ***** válasza:
ha szeretitek egymást, megbíztok egymásban, akkor a távolságnak nem szabad akadálynak lennie :)
2011. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs jövője! Szakítottunk.
2011. szept. 10. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!